Sierakowski ujawnia, kto finansuje polską lewicę: 90 proc. dotacji jest z zagranicy! Niszczenie polskości i chrześcijaństwa za pieniądze Sorosa? - PrawicowyInternet.pl
poniedziałek, 6 lipca, 2020

Sierakowski ujawnia, kto finansuje polską lewicę: 90 proc. dotacji jest z zagranicy! Niszczenie polskości i chrześcijaństwa za pieniądze Sorosa?

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

W Poranku TOK FM, Sławomir Sierakowski powiedział o dwa słowa za dużo. Rozmowa dotyczyła finansowania organizacji pozarządowych.

– Są bardzo silne ograniczenia dla organizacji pozarządowych w wydatkowaniu środków, na przykład na pensje. To jest bardzo trudno uzyskać. W mojej organizacji pracuje kilkadziesiąt osób i ogromna większość – 90 proc. dotacji, zawsze tak był – pochodzi z zagranicy. To nam zapewnia niezależność w Polsce. I bardzo dobrze, bo Kaczyński nam może skoczyć dzisiaj. Bardzo się z tego cieszę – powiedział redaktor naczelny Krytyki Politycznej.

Pozostaje zadać pytanie – której międzynarodówki interesy reprezentuje pan Sierakowski? Czy powinny istnieć w Polsce organizacje, które będąc finansowane przez obcy kapitał, w tym przez George’a Sorosa, niszczą polską tożsamość, atakują chrześcijaństwo, szydzą z polskiej dumy narodowej i próbują dopuścić do polskiego majdanu, do rozlewu krwi – tak jak na Ukrainie.

Zobaczcie na co idą pieniądze od “zagranicznych sponsorów”:

Za: http://telewizjarepublika.pl/

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
134,858FaniLubię
18,060ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

[WYWIAD] Ksiądz, który ratuje życia!

2
Wywiad nagrany 13 kwietnia 2019 roku, przed szczecińskim Marszem dla Życia. 💬 Wywiad z ks. Tomaszem Kancelarczykiem, prowadzącym Fundację Małych Stópek pomagającą kobietom w trudnej...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy