SKANDAL! Marsz Niepodległości przedstawiony jako marsz nazistów w zwiastunie hollywoodzkiego filmu!

0
9252

W sieci pojawił się zwiastun nowego hollywoodzkiego filmu pt. “Imperium”. Główny bohater (Daniel Radcliff – zasłynął jako odtwórca Harry’ego Pottera) jest agentem, który ma zinfiltrować środowiska neonazistów. Niestety, jedna scena budzi gigantyczne kontrowersje. Pokazany jest w niej marsz, który ma przywołać skojarzenia z nazistami. Problem w tym, że widać na nim ludzi noszących flagi… Polski. Ujęcie do złudzenia przypomina kadr z odbywającego się co roku na ulicach Warszawy Marszu Niepodległości.

Poniżej prezentuje zwiastun filmu “Imperium”. Kontrowersyjne ujęcie zaczyna się na 1:08 minucie filmu. Ilość polskich flag nie pozostawia złudzeń, jakie wydarzenie uwieczniono w tym kadrze.

Zasadnym w tych okolicznościach jest zadanie pytania: Czy poprzez wywołanie skandalu dystrybutor planuje wzbudzić większe zainteresowanie filmem? Czy też może umieszczenie w zwiastunie kadru z mnóstwem polskich flag było pomyłką, za którą ktoś jednak przeprosi? A może jest jakieś inne uzasadnienie ukazania ludzi niosących flagi naszego kraju w zwiastunie filmu o środowiskach nazistowskich?

Za: niewygodne.info.pl

Komentarze:

komentarzy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here