SKANDAL! Marsz Niepodległości przedstawiony jako marsz nazistów w zwiastunie hollywoodzkiego filmu! - PrawicowyInternet.pl
niedziela, 31 maja, 2020

SKANDAL! Marsz Niepodległości przedstawiony jako marsz nazistów w zwiastunie hollywoodzkiego filmu!

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

W sieci pojawił się zwiastun nowego hollywoodzkiego filmu pt. “Imperium”. Główny bohater (Daniel Radcliff – zasłynął jako odtwórca Harry’ego Pottera) jest agentem, który ma zinfiltrować środowiska neonazistów. Niestety, jedna scena budzi gigantyczne kontrowersje. Pokazany jest w niej marsz, który ma przywołać skojarzenia z nazistami. Problem w tym, że widać na nim ludzi noszących flagi… Polski. Ujęcie do złudzenia przypomina kadr z odbywającego się co roku na ulicach Warszawy Marszu Niepodległości.

Poniżej prezentuje zwiastun filmu “Imperium”. Kontrowersyjne ujęcie zaczyna się na 1:08 minucie filmu. Ilość polskich flag nie pozostawia złudzeń, jakie wydarzenie uwieczniono w tym kadrze.

Zasadnym w tych okolicznościach jest zadanie pytania: Czy poprzez wywołanie skandalu dystrybutor planuje wzbudzić większe zainteresowanie filmem? Czy też może umieszczenie w zwiastunie kadru z mnóstwem polskich flag było pomyłką, za którą ktoś jednak przeprosi? A może jest jakieś inne uzasadnienie ukazania ludzi niosących flagi naszego kraju w zwiastunie filmu o środowiskach nazistowskich?

Za: niewygodne.info.pl

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,181FaniLubię
17,886ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

To Prezydent Litwy modlący się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze...

0
"Dzisiaj modlę się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze myśli są z Prezydentem RP i jego Narodem! Nie pozwolimy na zakłamywanie historii . #NeverForget"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy