Skandal! W takich warunkach trenuje nasza mistrzyni olimpijska. Szokujący materiał TVP Sport [wideo] - PrawicowyInternet.pl
środa, 27 maja, 2020

Skandal! W takich warunkach trenuje nasza mistrzyni olimpijska. Szokujący materiał TVP Sport [wideo]

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

To jakiś żart? – pyta dziennikarz TVP, który odwiedził “salę” treningową naszej złotej medalistki z Rio, Anity Włodarczyk.
Nie. W takich warunkach trenuję od 2009 roku – odpowiada nasza mistrzyni.

Zardzewiały gryfy, zagrzybione, z dziurami, z miskami, bo jak pada deszcz to woda kapie do siłowni – opowiada mistrzyni.

Zaskoczony tym co zobaczył dziennikarz pokazuje sprzęty do treningu, m.in. ciężarek 32 kg z 1948 roku. Jak mówi takich nowoczesnych sprzętów i takich pomieszczeń gdzie trenuje Anita Włodarczyk, jest znacznie więcej. I pokazuje m.in. “miejsce gdzie złota medalistka olimpijska, mistrzyni świata bierze prysznic po treningu”.

Tak wyglądają pomieszczenia do treningów warszawskiego klubu Skra. Dziennikarz rozmawia jeszcze z trenerem Anity Włodarczyk, który mówi, że w zasadzie dziwi się, że dzieciakom ze Skry, chce się trenować. Za: dzienniknarodowy.pl

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,227FaniLubię
17,870ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

Spurek w jednym chórze z Niemcami i Rosją: “Przekop Mierzei to...

0
"Przekop Mierzei to inwestycja całkowicie zbędna, kosztowna i przede wszystkim szkodliwa dla środowiska. Dlatego wspieram petycję aktywistów/tek, który żądają zaprzestania prac na tym terenie"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy