w ,

Skandaliczne słowa Boniego o Polakach! „Niemcy są trochę dalej mentalnie”

Michał Boni, były szef ze­społu strategicznych doradców w rzą­dzie Donalda Tuska, człowiek uzna­wany niegdyś za głównego stratega rzą­du PO/PSL, zabierając głos w debacie nad „prawami” osób homoseksualnych dopuścił się znieważenia naszego narodu.

„(Związki partnerskie) powinny być zalegalizowane. Proszę pamiętać, że to nie oznacza małżeństw homoseksualnych. To jest następny krok, inna rzecz do dyskusji. Tak jak się stało w Niemczech. Uważam, że trzeba tutaj więcej otwartości. Nie należy ideologizować tego problemu, tylko patrzeć na niego od strony praw obywatelskich i człowieka. Jestem zwolennikiem, tego, żeby społeczeństwa kiedy dojrzewają do pewnych rzeczy to zrobiły. Jak w Niemczech, jedni głosowali tak, inni inaczej, ale to przeszło, bo społeczeństwo jest trochę dalej mentalnie. Nasze też się zmienia i dzisiaj jest o wiele bardziej otwarte” – powiedział były współpracownik komunistycznych służb, obecnie europoseł PO.

A co Boni myśli o adopcji dzieci przez pary homoseksualne?

– To też temat do dyskusji, choć nie oznacza, że chcę by dzisiaj to było wprowadzone. Wobec tego jestem sceptyczny, ale nie do końca. Musimy zmienić nasz front spojrzenia…

Co to ma znaczyć, że „niemieckie społeczeństwo jest dalej mentalnie”? Krzywdzenie dzieci poprzez umożliwienie parom homoseksualnym ich adopcji to „postępowość”?

Źródło: niezalezna.pl

Jeden komentarz

Dodaj odpowiedź

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Działaczka Nowoczesnej nazywa mjra Dekutowskiego „Zaporę” „wojakiem” i odrzuca jako patrona ulicy!

Rośnie zagrożenie ze strony Rosji! Systemy rakietowe S-400 Triumf w obwodzie kaliningradzkim