foto: EPP (Flickr.com / CC by 2.0)
w ,

Skandaliczne słowa Gronkiewicz-Waltz: hasło „My chcemy Boga” było demoniczne

Prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz kompromituje się niemal każdą wypowiedzią. Tym razem postanowiła zaatakować hasło tegorocznego Marszu Niepodległości – „My chcemy Boga”.

Gronkiewicz-Waltz oceniła, że katolickie zawołanie Polaków „My chcemy Boga” zostało użyte przez uczestników tegorocznego Marszu Niepodległości w sposób… demoniczny.

– To jest podszywanie się. Hasło używane niemalże w sposób diabelski, demoniczny. To nie ma racji bytu, przecież jest wolność religijna – powiedziała w absurdalnym wywodzie prezydent Warszawy.

https://www.youtube.com/watch?v=_dk0jhIoiPU

Skompromitowana aferą reprywatyzacyjną polityk PO uznała także, iż od takich pochodów, jak Marsz Niepodległości zaczyna się… faszyzm.

– Tak się zaczął faszyzm w krajach, w których zaczynał się, a przypomnę, że w Polsce zaczął się od getta ławkowego, od takich rzeczy, które powiedziałabym, wyglądały na początku – w cudzysłowie oczywiście mówię – niewinnie, i trzeba reagować od razu – stwierdziła Gronkiewicz-Waltz.

Źródło: niezależna.pl, pch24.pl

2 komentarze

Dodaj odpowiedź
  1. Nie cierpię tej babki, aczkolwiek ma dużo racji.. Wolność wyznaniowa! A co się stało z nasz rodzimą kulturą? Czemu stawiacie krzyże w miejscach, gdzie powinna znajdować się swarożyca?
    Narodowcy się znaleźli.. O kulturę dbać chcecie? To zapraszam do zapoznania się z wczesną historią terenów, na których teraz żyjemy.. Pseudopatrioci… -.-

  2. Gronkiewicz-Waltz to zwykła przestępczyni, która powinna siedzieć za tolerowanie mafii warszawskiej „czyścicieli kamienic” i przyczynienie się do morderstwa Jolanty Brzeskiej. Mam nadzieje, że po reformie sądownictwa nasz wymiar sprawiedliwości będzie taki jak powinien – bezwzględny dla przestępców i szybki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Lewak z Antify dla „Wyborczej”: inwigilowaliśmy narodowców. Teraz wejdziemy do szkół!

Spółkę wyceniano na 200 mln zł. Posiadała atrakcyjne nieruchomości w Warszawie. Ekipa Tuska sprywatyzowała ją za 115 mln