Solidarna Polska
w ,

Solidarna Polska domaga się odwołania skrajnej genderystki z funkcji przewodniczącej Komisji Rodziny

„Każde dziecko ma niezbywalne prawo do życia. To prawo naturalne, którego nikt nie może podważać. Tak stanowi także Konwencja o Prawach Dziecka ogłoszona przez ONZ i przyjęta przez zdecydowaną większość państw na całym świecie. Takie prawo obowiązuje też w Polsce. Tego prawa trzeba strzec i bronić. Rodzina jest bowiem fundamentem społeczeństwa, a dzieci są naszą przyszłością” – przeczytać można we wniosku posłów Solidarnej Polski do klubu PiS.

Mocna interwencja parlamentarzystów ugrupowania Zbigniewa Ziobry ma związek z ubiegłotygodniowym skandalem, który miał miejsce podczas posiedzenia komisji rodziny. Dzięki przychylności posłów obozu rządzącego, funkcja przewodniczącej gremium opiniującego projekty dotyczące polityki społecznej, przypadła skrajnie lewicowej aktywistce. Wulgarne i antykościelne wpisy Magdaleny Biejat w mediach społecznościowych wkrótce po nominacji zostały nagłośnione przez internautów. – O ile mi wiadomo, płody nie są obywatelami Rzeczypospolitej Polskiej, ponieważ nie dostają ani PESEL-u, ani dowodu osobistego, natomiast my się zgadzamy na lewicy, że powinno być dopuszczone przerywanie ciąży do 12 tygodnia bez żadnych warunków – mówiła w październiku sejmowa debiutantka.

Stąd w oświadczeniu ugrupowania Zbigniewa Ziobry znalazły się też słowa: „Solidarna Polska będzie przekonywać Klub Parlamentarny Prawa i Sprawiedliwości i współkoalicjantów do odwołania poseł Magdaleny Biejat. Sprawowanie przez nią tej funkcji to kpina z naszego Państwa i polskich obywateli”.

Za: pch24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Obchody 80. rocznicy wybuchu II wojny światowej w Wieluniu

Ziobro: TSUE nie jest właściwy do oceniania spraw związanych z organizacją polskiego sądownictwa