w ,

Sondaż MIAŻDZĄCY dla .N, PO, KOD! Polacy za lidera opozycji uważają Pawła Kukiza!

Ryszard Petru szumnie ogłosił się “liderem opozycji” i “przyszłym premierem” – ów żygolak romansujący z partyjnymi koleżankami i namawiający Polaków do brania kredytów we frankach jest obecnie jedynie “liderem obciachu”. Potwierdza to sondaż IBRiS dla „Rzeczypospolitej”, z którego wynika, że Polacy za lidera opozycji uważają… Pawła Kukiza.

30 proc. Polaków nie widzi wśród opozycjonistów polityka, który mógłby być rywalem Jarosława Kaczyńskiego. A jeśli już go potrafią odnaleźć to jest nim Paweł Kukiz z 24 proc. wskazań. Prawdziwą porażkę zanotowali politycy z tzw. „opozycji totalnej”, czyli Grzegorz Schetyna z PO, Ryszard Petru z Nowoczesnej i Mateusz Kijowski z KOD. Lider Nowoczesnej otrzymał 13 proc. wskazań, a 12 proc. Grzegorz Schetyna. Skompromitowany przywódca KOD zaledwie… 1 proc.

ZOBACZ: OSTATECZNY UPADEK KIJOWSKIEGO! Pieniądze ze zbiórek KOD trafiały na jego konto! Łącznie ponad 91 tys. zł!

To, że ostatnie afery dotknęły opozycję, udowadnia fakt, że zaledwie 27 proc. wyborców Platformy wskazało Schetynę, a 43 proc. chętnych do głosowania na Nowoczesną – Ryszarda Petru. Jak widać politycy ci mają problem we własnych szeregach.

Jak widać bycie jedyną konstruktywną opozycją na dobre wychodzi Pawłowi Kukizowi jego posłom z ruchu Kukiz’15. Osobiście liczę w przyszłych wyborach na konstytucyjną większość koalicji PiS-antysystemowcy.

https://www.youtube.com/watch?v=JUKkBClNA04

Za: telewizjarepublika.pl

Jeden komentarz

Dodaj odpowiedź

Jeden ping

  1. Pingback:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Wałęsa broni Kijowskiego! “Atak na Pana Kijowskiego jest niemądry i nieuczciwy”

Dziś przekroczymy BILION DŁUGU PUBLICZNEGO! Zobacz ile to pieniędzy…