Sondaż MIAŻDZĄCY dla .N, PO, KOD! Polacy za lidera opozycji uważają Pawła Kukiza! - PrawicowyInternet.pl
środa, 27 maja, 2020

Sondaż MIAŻDZĄCY dla .N, PO, KOD! Polacy za lidera opozycji uważają Pawła Kukiza!

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Ryszard Petru szumnie ogłosił się “liderem opozycji” i “przyszłym premierem” – ów żygolak romansujący z partyjnymi koleżankami i namawiający Polaków do brania kredytów we frankach jest obecnie jedynie “liderem obciachu”. Potwierdza to sondaż IBRiS dla „Rzeczypospolitej”, z którego wynika, że Polacy za lidera opozycji uważają… Pawła Kukiza.

30 proc. Polaków nie widzi wśród opozycjonistów polityka, który mógłby być rywalem Jarosława Kaczyńskiego. A jeśli już go potrafią odnaleźć to jest nim Paweł Kukiz z 24 proc. wskazań. Prawdziwą porażkę zanotowali politycy z tzw. „opozycji totalnej”, czyli Grzegorz Schetyna z PO, Ryszard Petru z Nowoczesnej i Mateusz Kijowski z KOD. Lider Nowoczesnej otrzymał 13 proc. wskazań, a 12 proc. Grzegorz Schetyna. Skompromitowany przywódca KOD zaledwie… 1 proc.

ZOBACZ: OSTATECZNY UPADEK KIJOWSKIEGO! Pieniądze ze zbiórek KOD trafiały na jego konto! Łącznie ponad 91 tys. zł!

To, że ostatnie afery dotknęły opozycję, udowadnia fakt, że zaledwie 27 proc. wyborców Platformy wskazało Schetynę, a 43 proc. chętnych do głosowania na Nowoczesną – Ryszarda Petru. Jak widać politycy ci mają problem we własnych szeregach.

Jak widać bycie jedyną konstruktywną opozycją na dobre wychodzi Pawłowi Kukizowi jego posłom z ruchu Kukiz’15. Osobiście liczę w przyszłych wyborach na konstytucyjną większość koalicji PiS-antysystemowcy.

Za: telewizjarepublika.pl

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,228FaniLubię
17,868ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

Spurek w jednym chórze z Niemcami i Rosją: “Przekop Mierzei to...

0
"Przekop Mierzei to inwestycja całkowicie zbędna, kosztowna i przede wszystkim szkodliwa dla środowiska. Dlatego wspieram petycję aktywistów/tek, który żądają zaprzestania prac na tym terenie"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy