Paweł Kukiz o przyjmowaniu islamskich imigrantów
w ,

Stanowisko Pawła Kukiza w kwestii przyjmowania imigrantów (PRAWDZIWE!)

Moim zdaniem nie warto skreślać Pawła Kukiza, to było oczywiste, że media będą go atakować, że wszyscy, których nie weźmie na „jedynki” będą go atakować – dzisiaj został praktycznie sam, opluwany ze wszystkich stron. Przypisywane mu są poglądy, których nie deklaruje… np. że jest za przyjmowaniem islamskich imigrantów. Nie dajmy się omamić propagandzie medialnej! Od Kukiza startuje nadal bardzo wiele osób, które są w 100% godne zaufania jak Pan Marek Jakubiak. Przeczytajcie jakie jest FAKTYCZNE STANOWISKO RUCHU KUKIZA W KWESTII IMIGRANTÓW:

Paweł Kukiz napisał na swoim Facebooku:
Ponieważ wiele osób pyta o stanowisko Ruchu Kukiz’15 w sprawie „uchodźców” to proszę, oto ono:

Teza nr 1:
Obrazy pokazujące kobiety z dziećmi są zafałszowane, 75% imigrantów to mężczyźni, którzy swoje kobiety i dzieci zostawili w państwach, w których rzekomo nie da się żyć.

Teza nr 2:
Do Europy od początku roku przypłynęło prawie 0.5 mln. imigrantów. Na Morzu Śródziemnym zginęło ich około 2 tys. Masowy napływ kolejnych setek tysięcy to śmierć kolejnych tysięcy. Zobacz: Jak imigranci docierają do Europy.

KukizoTusku

Teza nr 3:
Imigrantom należy pomagać – ale w krajach, z których pochodzą. Trzeba udzielić aktywnego wsparcia dla zakończenia konfliktów w takich państwach jak Syria i Libia. Trzeba im zaproponować „nowy plan Marshalla”.

Teza nr 4
Musi pójść jasny sygnał, że w Europie nie ma miejsca dla kolejnych setek tysięcy ludzi. Jeśli taki sygnał nie pójdzie, to kolejne fale będą ruszać i sytuacja nigdy się nie zmieni. Trzeba większość z nich odsyłać, zapewniając 2-tyg. racje prowiantu. Większość to młodzi mężczyźni, więc sobie poradzą. Jeśli pójdą w świat takie obrazki, fale ustaną. Jeśli pójdą obrazki z przyjmowania – kolejne miliony ruszą w podróż.

Paweł Kukiz o uchodźcach z Afryki

Teza nr 5:
Mówi się o przyjmowaniu uchodźców a nie imigrantów. To fałsz – nie ma żadnego czytelnego systemu rozróżniania jednych od drugich. Nikt w UE nic takiego nie zaproponował. Poza tym – uchodźcy wojenni np. z Syrii azyl już dostali – w Turcji, Libanie itd. Najczęściej NIE UCIEKAJĄ z obszaru wojennego i spod bezpośredniego zagrożenia życia, tylko – ze słabych warunków bytowych. Są więc już – imigrantami ekonomicznymi.

Teza nr 6:
Nie można godzić się na żadne kwoty od Komisji Europejskiej, kiedy podstawowy problem – ochrona granic, nie został rozwiązany. Bo to oznacza, że uchylamy furtkę, która nie ma końca. Problem tylko się nasili.

Teza nr 7:
Wśród imigrantów, np. na Węgrzech, już identyfikowani są bojownicy Państwa Islamskiego. Będzie ich coraz więcej, bo wprost zapowiadają, że ich kolejnym cele jest „desant” terrorystów do Europy. Europa pogrąży się w chaosie i konfliktach etnicznych i religijnych.

KukizSmieszkuje

Teza nr 8:
Kwota 6 tys. euro za przyjęcie imigranta, jaką proponuje KE, nic nie załatwia. Ale o kwota jednorazowa. Wystarczy najwyżej na kilka miesięcy. Co potem? Kto tych ludzi będzie utrzymywał? Kształcił, dawał pracę, mieszkanie, uczył języka, kultury itd.?

Teza nr 9:
W Kazachstanie, na Syberii i na Ukrainie wschodniej jest co najmniej kilkadziesiąt tysięcy Polaków i potomków Polaków czekających na repatriację. Ich nie trzeba asymilować, oni nie będą robić zamachów terrorystycznych. A mimo to ich od 25 lat nie sprowadzamy.

W lipcu nagrałem film pt. „Dlaczego atakują Kukiza? Kilka słów o programie wyborczym”… wszystko się potwierdza.

https://www.youtube.com/watch?v=xGF6kmEuCCA

Zdjęcia pochodzą z profilu Pawła Kukiza na Facebooku: https://www.facebook.com/kukizpawel/

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0
Jak-biurokracja-dławi-polską-przedsiębiorczość

Jak biurokracja dławi polską przedsiębiorczość

Robią nas w konia: Programy partii i obietnice wyborcze oszustów-który lepszy! #132