Strona główna
w ,

Szczecin! Rozpoczynamy zbieranie podpisów pod referendum ws. przyjmowania imigrantów!

Stanowisko Ruchu Narodowego, Ruchu Kukiza i Młodzieży Wszechpolskiej w sprawie imigrantów z Afryki i Bliskiego Wschodu jest wspólne:

Nie jesteśmy przeciwko pomaganiu ofiarom wojen, ale powinniśmy prowadzić akcje pomocowe w krajach ogarniętych operacjami o charakterze militarnym. Tym bardziej, że w przypadku osób przybywających jest to możliwe.

Stanowczo sprzeciwiamy się przyjmowaniu obcych nam etnicznie i kulturowo mas ludzkich do Polski. Nasza postawa nie jest wynikiem nienawiści czy uprzedzeń, lecz ostrożności i rozsądnej rezerwy do migrantów pochodzących z krajów zagrożonych terroryzmem. Obawy potęguje sytuacja, w której żadna z europejskich agencji wywiadowczych nie jest w stanie dokładnie zweryfikować tożsamości i planów wszystkich osób przybywających do Europy. Nasz sprzeciw uzasadniają dotychczasowe informacje publikowane w mediach, że wśród „uchodźców” są zakamuflowani członkowie organizacji terrorystycznych.
Doświadczenia z innych krajów pokazują, iż decyzja o przyjęciu odległych kulturowo przybyszy powodowałaby napięcia społeczne na tle religijnym, kulturowym, rasowym i obyczajowym. Za wszelką cenę chcielibyśmy ich uniknąć, gdyż spowodowałoby to eksplozję emocji prawdziwie szowinistycznych czy rasistowskich. Czyli wywołałoby odwrotny efekt niż jest pożądany przez organizacje statutowo walczące z tego typu postawami, jak np. Nigdy Więcej lub Otwarta Rzeczpospolita. Wskazuje to jednocześnie na ułomność tego typu stowarzyszeń, których działania paradoksalnie przyczyniają się do wzrostu popularności poglądów rasistowskich i szowinistycznych. Nie powinny być one finansowane z publicznych pieniędzy nawet w sposób pośredni.
Skandalem jest także podejmowanie decyzji odnośnie przyjmowania imigrantów na poziomie ogólnoeuropejskim, przy wyraźnej dominacji i naciskach krajów dotkniętych problemem nadmiernej imigracji. O składzie etnicznym Polski nie będzie decydowała Angela Merkel, Francois Hollande czy przywódca żadnego innego państwa, ponieważ jesteśmy krajem oficjalnie niepodległym, więc te sprawy są wyłącznie w kompetencji Polaków i nie mogą zapadać bez głosu narodu. Rząd i jego poprzednicy pod naciskiem eurokratów zaakceptował „kwoty” obcych nam kulturowo migrantów, sprzeciwiając się opinii publicznej.
Referendum jest prawnym środkiem nacisku obywateli na władze RP i powinno być dla partii rządzącej wyrocznią ważniejszą od ustaleń na forum Unii Europejskiej.
RN, RK i MW w dalszym ciągu będą organizować uliczne protesty w tej sprawie – chcemy działać na wielu polach. Zbiórka podpisów będzie prowadzona w całym kraju, wysiłkiem wszystkich naszych sympatyków i działaczy. Jesteśmy szczęśliwi, że mimo różnic narodowcy i działacze Ruchu Kukiza połączą swoje siły dla sprawy kluczowej dla Polski i Europy. Tym bardziej, bo dociera do nas wiele zagranicznych głosów poparcia idei zatrzymania imigracji muzułmanów.
Strona akcji: dzienreferendalny.pl

KLIKNIJ NA OBRAZEK ABY POBRAĆ LISTĘ w formacie pdf.

lista

W konferencji udział wzięli:
1. Marcin Sajniak – Ruch Narodowy
2. Dawid Wojton i Mariusz Kuchta – Ruch Kukiza
3. Adam Wyszyński – Młodzież Wszechpolska

PODPISY MOŻNA SKŁADAĆ:

SZCZECIN – ul. Koński Kierat 16/2 (biuro poselskie Sylwestra Chruszcz)
STARGARD – ul.Dworcowa 9/lok.5. 0900-1600
ŚWINOUJŚCIE – pub „Gloria” przy Wybrzeżu Władysława IV 1000-2200
NOWOGARD – ul. Ludwika Waryńskiego 16. godz 1600-1900
PŁOTY – ul. Jedności Narodowej 9A (pasmateria) 1000-1800
Koordynatorzy: Dawid Wojton 791-728-915, Mariusz Kuchta

Co myślisz?

Jeden komentarz

Dodaj odpowiedź

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

„Niech rekiny finansjery płyną stąd” – Ryszard Makowski

Patologia! Bezprawie! Niemcy. Instrukcja dla Policji: „Nie ścigać imigrantów za kradzieże i drobne przestępstwa!”