LogoPrawySzczecin
w ,

Szczecin Wybiera 2015!

Witam Państwa, przeprowadziłem trzy rozmowy z kandydatami startującymi w Szczecinie w wyborach parlamentarnych 2015. Wybrałem trzy listy: Kukiz’15, KORWIN i Prawo i Sprawiedliwość. Uważam, że spośród tych trzech partii uczciwy szczecinianin powinien wybrać swojego kandydata. Moje poglądy nie zamykają się w jednej partii, popieram poszczególne postulaty z wyżej wymienionych ugrupowań i przede wszystkim – uważam, że mają realną szanse na zmianę Konstytucji w naszym kraju.
Ich współpraca może pomoc oczyścić Polskę z układów, które przez 25 lat wprowadzała „postkomuna” i jej poplecznicy z PO/PSL/GW/TVN/Polsatu.

Mój Twitter: https://twitter.com/DariuszMatecki
Kanał na YouTube: subskrybuj!

Nie jestem dziennikarzem, rozmowy przeprowadziłem u mnie w mieszkaniu, zatem za wszelkie niedociągnięcia (szczególnie obraz) przepraszam ale nie o jakość nagrania tutaj chodzi a o obiektywne pokazanie poglądów kandydata. W każdej rozmowie pytałem między innymi o pomnik Lecha Kaczyńskiego w Szczecinie, o ewentualne koalicje powyborcze ale również zadawałem pytania światopoglądowe: o aborcję, dostęp do broni, podatki, przyjmowanie imigrantów, Unię Europejską, karę śmierci, JOWy, finansowanie partii z budżetu, odpowiedzialność urzędników, wiek emerytalny czy o konflikt na Ukrainie. Zapraszam do obejrzenia całej serii #SzczecinWybiera

Sylwester CHRUSZCZ (Kukiz’15)

Paweł Szut (KORWIN)

Artur SZAŁABAWKA (Prawo i Sprawiedliwość)

W obrazku: zdjęcie: By Mateusz War.

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Bogusław Wolniewicz: ODWIEDZIŁA MNIE POLICJA

Przemysław Wipler (KORWIN) dla Prawicowy Internet.pl o Koalicji/Antysystemowcach/.Nowoczesnej/Stoczni Szczecińskiej