Okładka Głosu Szczecińskiego
w ,

Szczeciński radny z PO najpierw wyciął masę drzew na swojej działce korzystając z ustawy PiSu a później w błyskach fleszy sadził drzewka przeciwko niej!

Niech o hipokryzji polityków Platformy Obywatelskiej w sprawie ustawy przywracającej własność nad własną ziemią i własnymi drzewami świadczy opisany przez Głos Szczeciński przypadek szczecińskiego radnego PO.

Korzystając z „ustawy Szyszki”  Jan Posłuszny szybko wyciął drzewa na swojej działce pod Puszczą Wkrzańską, a dwa dni temu protestował przeciwko ustawie sadząc drzewa w partyjnej pokazówce na terenie szpitala w Zdrojach. Jeden z klonów ochrzczono „Jankiem”…

Politykom Platformy Obywatelskiej warto przypomnieć, że w latach 2007 – 2015, w latach kiedy rządzili, w Polsce wycięto ok. 120 mln drzew, a na Lasy Państwowe nałożono ustawę zmuszającą je specjalnym podatkiem do prowadzenia jeszcze większej wycinki.

Jan Posłuszny

Warto również pamiętać o samej stolicy, której pod rządami Hanny Gronkiewicz-Waltz wycięto 231 tysięcy drzew (co daje między 50 a 80 hektarów lasu). W tej sprawie inny szczeciński polityk nie potrafił udzielić konkretnej odpowiedzi: Mazurek niszczy Nitrasa! Pyta o wycięcie 231 tys. drzew w Warszawie przez władze PO. – Sadziliście drzewa, które wycięła Hanna Gronkiewicz-Waltz”.

Więcej informacji na stronie internetowej: gs24.pl

Co myślisz?

Chiny w lipcu uruchomią alternatywę dla GPS – system nawigacji satelitarnej BeiDou-3

DEZINFORMACJA, PROPAGANDA, FAKENEWS na przykładzie działań feministek