Rozmową z p. Sylwestrem Chruszczem rozpoczynam cykl #SzczecinWybiera gdzie zaprezentuję poglądy czołowych kandydatów w wyborach do Sejmu 2015 w Szczecinie.
Sylwester Chruszcz (Ruch Narodowy) startuje z numeru 1 na liście Kukiz’15. W rozmowie między innymi o pomniku Lecha Kaczyńskiego w Szczecinie, odpowiedź na często zadawane pytanie: “dlaczego nie doszło do zjednoczenia ruchów antysystemowych?”, jakie są zdolności koalicyjne Ruchu Pawła Kukiza oraz 15 pytań światopoglądowych: pytań o aborcję, dostęp do broni, podatki, przyjmowanie imigrantów, Unię Europejską, karę śmierci, JOWy, finansowanie partii z budżetu, odpowiedzialność urzędników, wiek emerytalny czy o konflikt na Ukrainie. Zapraszam do obejrzenia!

Jest to pierwsza nagrywana przeze mnie rozmowa z politykiem. Widzę masę niedociągnięć, zarówno w nagraniu jak i nawet w moich pytaniach ale im więcej takich filmów, tym kolejne będą lepsze :)
Dzisiaj rozmowa z p. Pawłem Szutem (nr 1 na liście partii KORWIN) a w najbliższy wtorek z p. Arturem Szałabawką (nr 3 na liście PiS).

Zapraszam:
Mój Twitter: https://twitter.com/DariuszMatecki
Kanał na YouTube: subskrybuj!

Komentarze:

komentarzy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here