Szczyty-absurdów-Darmowe-dziwki-dla-imigrantów
w ,

Szczyty absurdów! Darmowe dziwki dla imigrantów?

Oto jak upada nie tylko Europa, nie tylko niemieckie państwo ale również chrześcijaństwo. Urlich Wagner, ewangelicki pastor z Bawarii, na partyjnym zebraniu bawarskiej CSU (niemiecka chadecja, koalicjant CDU-Angeli Merkel) stwierdził, że „potrzeby seksualne należą do podstawowych potrzeb mężczyzn i trzeba rozważyć umożliwienie im bezpłatnego korzystania z usług erotycznych.” Stwierdzenie to padło w odniesieniu do tysięcy islamskich imigrantów przebywających w obozach dla „uchodźców”.
To nie jest prima aprilis! To nie są jaja! To co dzieje się w głowach lewactwa w Europie, przerasta moje rozumienie świata.

Jak postępowy pastor argumentował chęć zapewnienia darmowych prostytutek dla islamskich hord? Jego zdaniem imigranci w schroniskach dla azylantów w małych miasteczkach będą się znacznie lepiej integrować, jeśli zapewni im się zaspokojenie potrzeb seksualnych. A Europejki nie będą czuć niebezpieczeństwa związanego z falą przemocy wobec kobiet, w tym gwałtów i molestowania.

Dawniej ludy podbite musiały oddawać swoje kobiety zwycięskim najeźdźcom, dzisiaj historia zatacza koło. Islamscy imigranci niczym wikingowie albo Rzymianie będą otrzymywać europejskie kobiety? Dodajmy, że wg islamistów, gwałt na chrześcijankach to coś normalnego, zgodnego z ich religijnymi przekonaniami. Warto się zastanowić kto sfinansuje te prostytutki? Czy zostaną na to przeznaczone specjalne środki z budżetu Unii Europejskiej? a może jedynie niemieccy podatnicy będą płacić za dziwki dla islamistów?

To nie żart: Darmowe prostytutki dla uchodźców (wiadomości RT)

https://www.youtube.com/watch?v=Iv85fv39P78
 

Pozostaje jeszcze pytanie, jak niemiecki rząd wybierze panie nadające się do „pracy” z islamistami. Jak widzieliśmy już wielokrotnie, przybywający do nas panowie są dość wybredni, wyrzucają otrzymane jedzenie, wodę, ubrania… jeśli Angela Merkel będzie chciała im ofiarować usługi „rdzennych Niemek”, to może będzie to sposób na pozbycie się imigrantów :) Stwierdzą, że jednak wolą swoją pustynię i powrócą do wypasania kóz. W końcu uroda Niemek jest powszechnie znana na świecie!

Jeszcze jeden pomysł świta w mojej ksenofobicznej głowie! Zarówno w Polsce jak i w całej Europie, feministki i ogólnie środowiska lewicowe są za przyjmowaniem imigrantów… zatem czekamy na pierwsze feministyczne ochotniczki, które dla dobra integracji świata islamskiego z naszą kulturą, będą udostępniać swoje feministyczne ciała w służbie multikulturowości! W końcu jak stwierdziła feministka, Kinga Dunin: „Martwimy się o asymilację? Nie ma lepszego sposobu na asymilację niż małżeństwo, jak wiadomo”>, przy okazji nazywając Polaków: „karki z kartoflanymi nosami i ze świńskimi głowami na kiju”.

kingaduninhaha


Relacja niemieckiego youtubera : darmowe prostytutki dla azylantów (wulgarny film)

https://www.youtube.com/watch?v=xSuBKmIJFvo
 


Młodzi Polacy przeciw islamskim imigrantom! //Szczecin//

https://www.youtube.com/watch?v=qXUeAuFodX8
 

Kup koszulkę: „MECZETY – NIE W POLSCE”

Meczety Nie w Polsce Koszulka  Meczety Nie w Polsce Koszulka Męska
Zobacz inne koszulki: Koszulki przeciwko islamizacji Polski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Gdy Europę zalewa zaraza islamska – stańmy w obronie chrześcijaństwa

Polityczny filmik na poprawę humoru! Precz z postkomuną! :)