SZOK! Zbigniew Ziobro ujawnił, że rząd Ewy Kopacz chciał sprowadzić do Polski 70 tysięcy imigrantów!

0
20358

– Rząd Ewy Kopacz deklarował przyjęcie 7 tys. uchodźców, a w rzeczywistości planował przybycie nawet 70 tys. imigrantów – takie słowa padły z ust ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ziobry w programie “Fakty po Faktach”, którego był gościem. Dodał, że widział w tej sprawie dokumenty, które zakładały przyjęcie większej liczby muzułmańskich imigrantów, niż ta wymuszona przez Niemcy i Francję kwota 7 tys.

I wyjaśnił:
– Bo nie tego oczekiwała kanclerz Merkel. Jestem człowiekiem, który ma pewną wiedzę i doświadczenie życiowe i polityczne. Rozumiem mechanizmy polityczne i wiem, czego oczekiwały Niemcy i Francja. Wiem, co mówiła kanclerz Merkel w Parlamencie Europejskim. Wiem, czego domagali się liderzy grup. To byłoby dużo więcej, na przykład 70 tysięcy.

Miały powstać też ogromne obozy dla imigrantów w byłych bazach wojskowych po jednostkach radzieckich, które stacjonowały w Polsce w czasach PRL i pierwszych latach “wolnej” Polski:
– Wiem, że były plany – bo do mnie dotarły takie informacje od polityków brukselskich – żeby w Polsce utworzyć obozy na terenach dawnych baz Związku Radzieckiego, po tych wojskach.

Zwrócił również uwagę, że we wszystkich krajach, “które zdecydowały się szeroko otworzyć drzwi przed uchodźcami pochodzącymi z zupełnej innej kultury, ze świata, gdzie islam odgrywa wiodącą rolę , wszędzie w tych krajach jest gigantyczny problem bezpieczeństwa”. I dodał:
– Francja staje się krajem notorycznie niebezpiecznym, staje się krajem dotkniętym stanem wyjątkowym, gdzie ograniczane są prawa człowieka i prawa obywatelskie. Francuzi zaczynają się bać chodzić po własnych miastach.

Za: dzienniknarodowy.pl

Komentarze:

komentarzy

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here