w ,

SZOK! Zbigniew Ziobro ujawnił, że rząd Ewy Kopacz chciał sprowadzić do Polski 70 tysięcy imigrantów!

– Rząd Ewy Kopacz deklarował przyjęcie 7 tys. uchodźców, a w rzeczywistości planował przybycie nawet 70 tys. imigrantów – takie słowa padły z ust ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ziobry w programie „Fakty po Faktach”, którego był gościem. Dodał, że widział w tej sprawie dokumenty, które zakładały przyjęcie większej liczby muzułmańskich imigrantów, niż ta wymuszona przez Niemcy i Francję kwota 7 tys.

I wyjaśnił:
– Bo nie tego oczekiwała kanclerz Merkel. Jestem człowiekiem, który ma pewną wiedzę i doświadczenie życiowe i polityczne. Rozumiem mechanizmy polityczne i wiem, czego oczekiwały Niemcy i Francja. Wiem, co mówiła kanclerz Merkel w Parlamencie Europejskim. Wiem, czego domagali się liderzy grup. To byłoby dużo więcej, na przykład 70 tysięcy.

Miały powstać też ogromne obozy dla imigrantów w byłych bazach wojskowych po jednostkach radzieckich, które stacjonowały w Polsce w czasach PRL i pierwszych latach „wolnej” Polski:
– Wiem, że były plany – bo do mnie dotarły takie informacje od polityków brukselskich – żeby w Polsce utworzyć obozy na terenach dawnych baz Związku Radzieckiego, po tych wojskach.

Zwrócił również uwagę, że we wszystkich krajach, „które zdecydowały się szeroko otworzyć drzwi przed uchodźcami pochodzącymi z zupełnej innej kultury, ze świata, gdzie islam odgrywa wiodącą rolę , wszędzie w tych krajach jest gigantyczny problem bezpieczeństwa”. I dodał:
– Francja staje się krajem notorycznie niebezpiecznym, staje się krajem dotkniętym stanem wyjątkowym, gdzie ograniczane są prawa człowieka i prawa obywatelskie. Francuzi zaczynają się bać chodzić po własnych miastach.

https://www.youtube.com/watch?v=sXxZ4sH6Ooc

https://www.youtube.com/watch?v=9tNv0ewhxeY

Za: dzienniknarodowy.pl

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Niemcy: krzyż tylko na magnes, żeby łatwiej go… zdejmować

Odnotujmy: Polska za równowartość ponad 3 mld euro wynegocjowała 50 Caracali H225M (1 za 62 mln). Kuwejt za 1 mld euro wynegocjował ich 30 (1 za 33 mln)