SZOK! Zbigniew Ziobro ujawnił, że rząd Ewy Kopacz chciał sprowadzić do Polski 70 tysięcy imigrantów! - PrawicowyInternet.pl
poniedziałek, 25 maja, 2020

SZOK! Zbigniew Ziobro ujawnił, że rząd Ewy Kopacz chciał sprowadzić do Polski 70 tysięcy imigrantów!

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

– Rząd Ewy Kopacz deklarował przyjęcie 7 tys. uchodźców, a w rzeczywistości planował przybycie nawet 70 tys. imigrantów – takie słowa padły z ust ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ziobry w programie “Fakty po Faktach”, którego był gościem. Dodał, że widział w tej sprawie dokumenty, które zakładały przyjęcie większej liczby muzułmańskich imigrantów, niż ta wymuszona przez Niemcy i Francję kwota 7 tys.

I wyjaśnił:
– Bo nie tego oczekiwała kanclerz Merkel. Jestem człowiekiem, który ma pewną wiedzę i doświadczenie życiowe i polityczne. Rozumiem mechanizmy polityczne i wiem, czego oczekiwały Niemcy i Francja. Wiem, co mówiła kanclerz Merkel w Parlamencie Europejskim. Wiem, czego domagali się liderzy grup. To byłoby dużo więcej, na przykład 70 tysięcy.

Miały powstać też ogromne obozy dla imigrantów w byłych bazach wojskowych po jednostkach radzieckich, które stacjonowały w Polsce w czasach PRL i pierwszych latach “wolnej” Polski:
– Wiem, że były plany – bo do mnie dotarły takie informacje od polityków brukselskich – żeby w Polsce utworzyć obozy na terenach dawnych baz Związku Radzieckiego, po tych wojskach.

Zwrócił również uwagę, że we wszystkich krajach, “które zdecydowały się szeroko otworzyć drzwi przed uchodźcami pochodzącymi z zupełnej innej kultury, ze świata, gdzie islam odgrywa wiodącą rolę , wszędzie w tych krajach jest gigantyczny problem bezpieczeństwa”. I dodał:
– Francja staje się krajem notorycznie niebezpiecznym, staje się krajem dotkniętym stanem wyjątkowym, gdzie ograniczane są prawa człowieka i prawa obywatelskie. Francuzi zaczynają się bać chodzić po własnych miastach.

Za: dzienniknarodowy.pl

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,253FaniLubię
17,838ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

Spurek w jednym chórze z Niemcami i Rosją: “Przekop Mierzei to...

0
"Przekop Mierzei to inwestycja całkowicie zbędna, kosztowna i przede wszystkim szkodliwa dla środowiska. Dlatego wspieram petycję aktywistów/tek, który żądają zaprzestania prac na tym terenie"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy