w , ,

Szwecja nie zgadza się na rezygnację z przymusowego podziału uchodźców

Za: 100percentfedup.com/

Szwedzki rząd nie jest zadowolony z propozycji przewodniczącego Rady Europy Donalda Tuska, by zrezygnować z przymusowego podziału uchodźców. Premier Stefan Loefven powiedział agencji informacyjnej TT, że „podejście Tuska do tego tematu uważa za błędne”.

Podczas posiedzenia parlamentarnej komisji do spraw Unii Europejskiej szwedzki premier powiedział, że w Brukseli ma zamiar wyraźnie przedstawić stanowisko Szwecji w sprawie relokacji uchodźców. Szwedzi są niezadowoleni ze sposobu, w jaki Tusk prowadzi negocjacje w tej sprawie. Rząd Szwecji jest zdania, że Donald Tusk nie powinien rezygnować z próby doprowadzenia do konsensusu w sprawie podziału uchodźców. Sztokholm jest zdania, że solidarny mechanizm relokacji powinien obowiązywać wszystkie kraje należące do Unii.

https://prawicowyinternet.pl/szwecja-somalijski-terrorysta-zwiazany-z-al-kaida-wsrod-antyfaszystowskich-demonstrantow/

Propozycja Donalda Tuska

Donald Tusk w liście do szefów rządów rządów państw Unii Europejskiej napisał, że obowiązkowy podział uchodźców miedzy kraje był nieskuteczny i przyczynił się do głębokich podziałów wewnątrz Unii. Zaproponował, by podczas zbliżającego się szczytu w Brukseli przedyskutować możliwość rezygnacji z tego mechanizmu.

Za: TVP.info

https://prawicowyinternet.pl/szwecja-83-uchodzczych-dzieci-to-dorosli/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Prof. Żaryn: Gloryfikowanie zbrodniarzy z OUN-UPA jest czymś, na co nigdy się nie zgodzimy

George Soros nielegalnie finansuje proaborcyjną kampanię!