Szwecja: Pasażer wyproszony z samolotu za tatuaż z flagą ISIS! - PrawicowyInternet.pl
poniedziałek, 13 lipca, 2020

Szwecja: Pasażer wyproszony z samolotu za tatuaż z flagą ISIS!

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Jak donosi szwedzka prasa, w ostatni piątek pasażer, u którego zauważono na reku tatuaż z wizerunkiem flagi Państwa Islamskiego został usunięty z samolotu linii Norwegian Air na lotnisku Sztokholm – Arlanda.

Personel pokładowy kategorycznie odmówił lotu nim na pokładzie. Obciążający tatuaż – charakterystyczny czarno-biały werset z Koranu, który uważa się za symbol grupy terrorystycznej zauważono przypadkowo, gdy obywatel szwedzki pochodzenia marokańskiego odprawiał się do greckiego Heraklionu. Gdy odmówiono mu przewozu, decyzje o rezygnacji podjęła również jego towarzyszka. Lot wystartował około godzinę po zaplanowanym terminie odlotu.

– Pilot posiada pełne uprawnienia do usuwania, kogo tylko chce z samolotu – skomentował sprawę Mats Eriksson z policji sztokholmskiej i dodał, że podczas akcji byli obecni funkcjonariusz, którzy eskortowali pasażera z samolotu. Mężczyzna został zatrzymany przez policję i przesłuchany, ale wkrótce zwolniono go gdyż brakowało podstaw do oskarżenia go o jakiekolwiek przestępstwo. Nie jest jasne, czy mężczyzna dostał się na późniejszy lot.

Za: dzienniknarodowy.pl

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
134,509FaniLubię
18,036ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

Cała Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro opowiedziała się przeciwko aborcji!

1
Projekt "Zatrzymaj Aborcję"  usuwa z polskiego porządku prawnego przesłankę eugeniczną przy dopuszczalności aborcji. Możliwość przerywania ciąży, a precyzyjniej nazywając pozbawiania życia istoty ludzkiej przed...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy