w ,

Szwedzka minister: z Polską i Węgrami trzeba się „rozprawić”!

W czwartek doszło do spotkania europejskich ministrów migracji w celu przedyskutowania tzw. kwestii uchodźców. Szwedzka minister Heléne Fritzon poinformowała, że jest gotowa ,,rozprawić się” z krajami odmawiającymi przyjęcia tzw. uchodźców.

ZOBACZ: Polak zrobił sondę uliczną w Sztokholmie. Zobacz co Szwedzi myślą o obecnej sytuacji w Szwecji [WIDEO]

Ministrowie mieli dojść do porozumienia w sprawie nowego systemu postępowania wobec imigrantów rozdzielanych miedzy krajami członkowskimi Unii Europejskiej. W tym właśnie procesie, mimo najnowszego orzeczenia Trybunału Sprawiedliwości UE, nadal nie uczestniczą Węgry i Polska. Szwedzka minister ds. migracji Heléne Fritzon ma jednak nadzieję, że orzeczenie to wzmocni nacisk na nieposłuszne kraje. Jeśli nie przyniesie to efektu, Fritzon chce, by Unia Europejska poddała sprawę pod głosowanie i w ten sposób ,,rozprawiła się” z Polską i Węgrami.

ZOBACZ: Szwecja uznana za kraj najbardziej przyjazny dla migrantów. Ukraina wypadła lepiej od Polski!

,,Jeśli współpraca w Unii Europejskiej ma funkcjonować długofalowo, to chyba w decydujących sprawach musimy posłużyć się decyzją większości.” – mówi minister w rozmowie z Europaportalen.

https://prawicowyinternet.pl/wakacje-2017-szwecja-150-napasci-seksualnych-na-letnich-festiwalach/

Za: narodowcy.net

Jeden komentarz

Dodaj odpowiedź
  1. Aż wstyd, monarchia Szwedzka to tylko kopia, a mieliśmy króla z Szwecji który walczył z Szwedami, ten świat przy intensywnych zabiegach komunistów upadł ma mordę, nie twarz było by takie twierdzenie zbyt delikatne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Sowieci przywiązywali polskie dzieci do czołgów. Dzisiaj ich pomników bronią posłowie PO.

Węgry wprowadzają nowy przedmiot szkolny: wychowanie wojskowo-patriotyczne. Popieracie?