Szwedzka reklama społeczna: Nowy Kraj - nie ma odwrotu od wielokulturowości [WIDEO] - PrawicowyInternet.pl
czwartek, 2 lipca, 2020

Szwedzka reklama społeczna: Nowy Kraj – nie ma odwrotu od wielokulturowości [WIDEO]

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

“Szwecja jest używana jako bezpieczna przystań” według miejscowej reklamy telewizyjnej. Szwedzi powinni wreszcie zrozumieć, że istnieją w ich kraju inne języki i zwyczaje i że to jest dobra rzecz – głosi jej przesłanie.

– Nie ma odwrotu. Szwecja nigdy nie będzie tak jak kiedyś – zapewniają jej twórcy z organizacji finansowanej z pieniędzy podatników Människohjälp, zajmującej się według statutu “walką z biedą i wykluczeniem społecznym”. Kampania “Nowy Kraj” promuje społeczeństwo wielokulturowe w Szwecji.

Na wideo pojawiają się obok wesołych szwedzkich twarzy, również twarze imigrantów, a lektor głosi:

– Nie ma odwrotu: Szwecja nigdy nie będzie taka, jak kiedyś. To jest fakt, a Szwecja służy jako bezpieczne schronienie dla ludzi, którzy są zmuszeni do opuszczenia swoich ojczyzn. Część ludzi chce powrotu. Ważne jest, aby wyrazić te potrzeby i dyskutować, ale także trzeba iść do przodu razem i znaleźć sposób, by żyć razem.

To czas, gdy pojawiają się nowe generacje Szwedów różnych kultur, języków i obyczajów i jest to pozytywna zmiana. W Nowym Kraju kształtujemy nowe ścieżki przyszłości. Bycie Szwedem jest czymś więcej niż tylko kolor skóry czy miejsca urodzenia. Musimy być “wszyscy razem” zarówno Ty, jak i ja.

Stwórzmy przyszłość, która bazuje na obu rzeczywistościach i wierze w przyszłość. Pozwól nam sformułować poczucie przynależności i stworzyć kraj, w którym nienawiść i lęki nie istnieją. Nadszedł czas, że możemy zbudować kraj, z którego możemy być dumni i który jest otwarty i zrównoważony – Nowy Kraj. Za: dzienniknarodowy.pl

 

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
134,770FaniLubię
18,041ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

[WYWIAD] Ksiądz, który ratuje życia!

2
Wywiad nagrany 13 kwietnia 2019 roku, przed szczecińskim Marszem dla Życia. 💬 Wywiad z ks. Tomaszem Kancelarczykiem, prowadzącym Fundację Małych Stópek pomagającą kobietom w trudnej...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy