Tak wygląda aborcja! "Zwolennicy mordu powinni mieć teraz ten film przed oczami" [WIDEO +18] - PrawicowyInternet.pl
niedziela, 31 maja, 2020

Tak wygląda aborcja! “Zwolennicy mordu powinni mieć teraz ten film przed oczami” [WIDEO +18]

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

A teraz czas na ultima ratio. Tak dokładnie wygląda “zabieg” aborcji w 12 i 24 tygodniu życia człowieka. W ostatnich dniach środowiska proaborcyjne za pomocą gadzinowych mediów oraz tzw. “salonu” promują jedno z największych kłamstw ostatnich lat. W akcje zaangażowało się mnóstwo pożytecznych idiotów. Moja odpowiedź na tą, całą propagandę i mengelizację życia publicznego w Polsce może być tylko jedna.

Wrzucam film, który w sposób neutralny światopoglądowo i religijnie, z techniczną, medyczną precyzją pokazuje czym aborcja jest i jak wygląda.

Aborcje na życzenie zalegalizował w Polsce Hitler podczas okupacji – zapewne chcąc ratować Żydówki i Polki. Działacze Partii Razem, feministki, rodzina Gazety Wyborczej niczym się od kanclerza III Rzeszy nie różnią. Całe to, pozbawione mózgu towarzystwo zaciekle broni praw zwierząt, sprzeciwia się cyrkom – ale samo promuje ludobójstwo.
Świat stanął na głowie i z każdym dniem czuję się coraz bardziej zażenowany, że w takim świecie przyszło mi żyć i funkcjonować.

Zwolennicy mordu powinni mieć teraz ten film przed oczami – najlepiej do końca życia, a nawet przez cala wieczność. Podtrzymuje swoje zdanie iż nie ma żadnych różnic pomiędzy komorami gazowymi, wszelakimi ludobójstwami a aborcją (no chyba tylko taka, ze skala aborcji jest większa).
Zdrowy psychicznie człowiek nigdy nie będzie zwolennikiem aborcji.

Nie dbam o to, czy bolszewicka cenzura z moderacji facebooka da mi bana za pokazywanie prawdy. Nie dbam o to co i kto o mnie sobie pomyśli. Jedyna wartością nadrzędna w moim życiu jest prawda. I będę jej bronił całe życie, bez względu na to jakie konsekwencje mogą mnie spotkać.

Michał Maliński, pełnomocnik wojewódzki Ruchu Narodowego Opole, dzienniknarodowy.pl

 

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,178FaniLubię
17,889ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

To Prezydent Litwy modlący się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze...

0
"Dzisiaj modlę się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze myśli są z Prezydentem RP i jego Narodem! Nie pozwolimy na zakłamywanie historii . #NeverForget"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy