Ten film z Tarczyńskim robi furorę na świecie! Już prawie milion wyświetleń na samym Twitterze!

0
31762

Dominik Tarczyński to jeden z nielicznych polskich polityków, który bardzo często wypowiada się w zagranicznych mediach. Pytany o uchodźców, nie ukrywa, że powodem do dumy jest dla niego fakt, iż Polska odmówiła ich przyjęcia. Jak mówi „Kocham moje zero i to próbuję powiedzieć za każdym razem, kiedy udzielam wywiadu. Zero. Ani jednego przyjętego nielegalnego migranta”.

W wywiadzie dla brytyjskiego Kanału 4, powiedział, że “Polska jest bezpieczna, ponieważ nie przyjmuje nielegalnych imigrantów muzułmańskich”. Zapytany przez Cathy Newman, gospodarza programu, o to jaką liczbę uchodźców przyjęła Polska, odpowiedział: “zero”. Newman pytała również posła, czy jest z tego faktu dumny. Co odpowiedział na pytania?

Wideo, które wrzucił na Twittera cieszy się olbrzymią popularnością wśród internautów, głównie spoza Polski!

https://twitter.com/D_Tarczynski/status/1234235542755258368?s=20

 

Poseł Tarczyński mówi również, że Polska przyjęła ponad dwa miliony Ukraińców, którzy spokojnie pracują i żyją w naszym kraju, podkreślił również, że żaden nielegalny muzułmański imigrant nie zostanie przyjęty, ponieważ była to jedna z obietnic wyborczych Prawa i Sprawiedliwości. Podkreśla, że Polska nie była ani razu obiektem ataków terrorystycznych, a polityka względem nielegalnych imigrantów muzułmańskich jest spełnieniem oczekiwań wyborców.

To tylko niektóre komentarze:

“Legend. What do I need to do for dual-citizenship? I’m a proud American, Christian.”

“My family and my husband’s family are from Poland, and we are proud of you. Please continue to fight for the people of Poland.”

“Poland is a Christian stronghold in Eastern Europe. Thats why Soros funded criminal organizations are trying to destabilize Poland. God bless Poland!”

https://twitter.com/SPLITTERIS/status/1234460835474530306?s=20

“You are President of all Slavik people. Thank You. Best regards from Macedonia”

Stay strong Poland, the last spark of hope in Europe.

https://twitter.com/Kezarddd/status/1234240537529659393?s=20

 

Komentarze:

komentarzy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here