w , ,

Ten film z Tarczyńskim robi furorę na świecie! Już prawie milion wyświetleń na samym Twitterze!

Dominik Tarczyński to jeden z nielicznych polskich polityków, który bardzo często wypowiada się w zagranicznych mediach. Pytany o uchodźców, nie ukrywa, że powodem do dumy jest dla niego fakt, iż Polska odmówiła ich przyjęcia. Jak mówi „Kocham moje zero i to próbuję powiedzieć za każdym razem, kiedy udzielam wywiadu. Zero. Ani jednego przyjętego nielegalnego migranta”.

W wywiadzie dla brytyjskiego Kanału 4, powiedział, że „Polska jest bezpieczna, ponieważ nie przyjmuje nielegalnych imigrantów muzułmańskich”. Zapytany przez Cathy Newman, gospodarza programu, o to jaką liczbę uchodźców przyjęła Polska, odpowiedział: „zero”. Newman pytała również posła, czy jest z tego faktu dumny. Co odpowiedział na pytania?

Wideo, które wrzucił na Twittera cieszy się olbrzymią popularnością wśród internautów, głównie spoza Polski!

 

Poseł Tarczyński mówi również, że Polska przyjęła ponad dwa miliony Ukraińców, którzy spokojnie pracują i żyją w naszym kraju, podkreślił również, że żaden nielegalny muzułmański imigrant nie zostanie przyjęty, ponieważ była to jedna z obietnic wyborczych Prawa i Sprawiedliwości. Podkreśla, że Polska nie była ani razu obiektem ataków terrorystycznych, a polityka względem nielegalnych imigrantów muzułmańskich jest spełnieniem oczekiwań wyborców.

To tylko niektóre komentarze:

„Legend. What do I need to do for dual-citizenship? I’m a proud American, Christian.”

https://twitter.com/Remnant43/status/1234500986426871808?s=20

„My family and my husband’s family are from Poland, and we are proud of you. Please continue to fight for the people of Poland.”

„Poland is a Christian stronghold in Eastern Europe. Thats why Soros funded criminal organizations are trying to destabilize Poland. God bless Poland!”

„You are President of all Slavik people. Thank You. Best regards from Macedonia”

Stay strong Poland, the last spark of hope in Europe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Polska pomoże Grecji w walce z INWAZJĄ. Wysyłamy naszych chłopaków do obrony Europy!

Prokuratura miażdży Wyborczą! „Nierzetelna” „Manipulacje”