w ,

To było do przewidzenia! Czarny Protest w roku 2016 sfinansowały organizacje Sorosa!

Wbrew feministycznej propagandzie, akcja wychodzenia na ulice i sprzeciwiania się obywatelskiej inicjatywie ustawodawczej Stop Aborcji nie miała charakteru spontanicznego. Za finansowym aspektem wydarzeń z 3 października roku 2016 stały organizacje finansowane przez George’a Sorosa – informuje „Gazeta Polska Codziennie” w oparciu o doniesienia Instytutu Ordo Iuris.

Na zorganizowanie Czarnego Protestu polskojęzyczne środowiska zwolenników mordowania nienarodzonych dzieci otrzymały około miliona złotych – czytamy w „GPC”. Akcja skrajnej lewicy, wspierana finansowo przez środowisko amerykańskiego spekulanta żydowsko-węgierskiego pochodzenia odniosła skutek, gdyż przerażeni rozwrzeszczanymi feministkami na ulicach polskich miast politycy PiS zdecydowali się odrzucić w II czytaniu (i to w fatalnym stylu) obywatelski projekt ustawy chroniącej życie poczęte.

Jesienią roku 2016 feministki odtrąbiły sukces spontanicznego oporu przeciw władzy. Teraz okazuje się jednak, że Czarnemu Protestowi do spontaniczności brakuje wiele. Wszystko za sprawą finansowania akcji przez międzynarodowe środowiska lewicowe.

– Przyjrzenie się finansowaniu, jakie organizatorzy tych wydarzeń uzyskali z zagranicy, jasno wskazuje, że ta rzekoma spontaniczność była sowicie opłacana i dość szczegółowo koordynowana – powiedział „GPC” prof. Aleksander Stępkowski, prezes Ordo Iuris.

Instytut sprawdził finansowanie organizacji stojących za Czarnym Protestem. – Już wstępne dane pokazują, że Federa, czyli Federacja na rzecz Kobiet i Planowania Rodziny, wraz z powiązanymi z nią podmiotami uzyskała z zagranicy ok. miliona złotych na powstrzymanie inicjatywy obywatelskiej „Stop Aborcji” – dodaje prezes Ordo Iuris. Większość środków została przesłana przez organizacje finansowane przez George’a Sorosa.

Zarówno Federa jak i organizacje-córki (Ponton czy Astra Network) zostały wsparte m.in. przez Global Found for Women. Walczy ona o „prawa kobiet” na świecie, co w wolnym od bełkotu politycznej poprawności języku normalnych ludzi oznacza m.in. legalizację mordowania nienarodzonych dzieci. Global Found for Women to partner i grantobiorca największej Sorosowej organizacji Open Society Foundations.

Informacje o podmiotach wspierających Czarny Protest będą uzupełniane – zapowiadają prawnicy z Ordo Iuris. Jak przypomina „Gazeta Polska Codziennie”, George Soros angażuje się w polskie sprawy także poprzez finansowanie protestów w innych sprawach. Żydowski finansista jest także współudziałowcem Agory, wydawcy „Gazety Wyborczej”.

Źródło: „Gazeta Polska Codziennie”, pch24.pl

Jeden komentarz

Dodaj odpowiedź

Jeden ping

  1. Pingback:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Pekin oburza się, że chińska gospodarka nie jest uznawana za rynkową

Plucie na pomordowanych Polaków. Politechnika Lwowska będzie nosiła imię Stepana Bandery?