w ,

To nagranie szokuje! Uwieczniono policyjnych tajniaków na Marszu Niepodległości!

“Jest jeszcze taka scena, gdzie “narodowcy” zakładają nagle żółte opaski z napisem Policja, a inna część “narodowców” wchodzi bezpiecznie w kordon policyjny i idzie z nimi ramię w ramię! Obejrzyjcie dokładnie.” – pisze na Twitterze PikuśPOL, autor jednego z najpopularniejszych prawicowych profilów.

https://twitter.com/i/status/1326861193085128704

“Na filmie widać też, jak w szeregi atakujących policjantów wskakuje gościu, który wcześniej, jako “uczestnik marszu”, na hojraka doskakiwał do kordonu policji. Taki typ w brązowej kurtce i dżinsach” komentuje inna osoba. “Chyba ci sami, ubrani po cywilnemu, brali udział w pacyfikowaniu stacji przy stadionie, używając pałek teleskopowych. M. Rola może udostępni filmiki, bo transmitował pacyfikację stacji. Można prosto porównać” – pisze Bartek Sapkowski.

“To dzielni funkcjonariusze pracujący pod przykryciem. Ale skoro oni są tacy dobrzy, skuteczni i niezbędni, to czemu doszło do tych wszystkich incydentów. Przecież w takiej liczbie powinni ZAPOBIEC tym zdarzeniom. Chyba, że zadanie i cel mieli zupełnie inny, niestety?” – dodaje kolejna osoba.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

SONDA: Czy szczepienie na koronawirusa powinno być obowiązkowe?

Jest nagranie! To policja kazała parkować i uczestniczyć pieszo w Marszu Niepodległości! WIDEO