To znów się dzieje! Imigranci z Afryki napastowali Niemki we Fryburgu. Są bezkarni!

1
26508

17 imigrantów z Afryki napadło na 2 kobiety w niemieckim Fryburgu. Mężczyźni znienacka otoczyli je, obrażali na tle seksualnym i dotykali. Policja ujęła trzech głównych sprawców, ale szybko ich wypuściła.

W niemieckim Fryburgu (Badenia-Wirtembergia) doszło do kolejnej napaści imigrantów na kobiety. Incydent miał miejsce w poniedziałek około 19:30. Dwie kobiety w wieku 21 i 29 lat spacerowały przez park Stühlinger Kirchplatz. Park ten jest oddalony około 150 metrów od dworca głównego, który uchodzi za miejsce spotkań fryburskich dilerów narkotykowych. Znienacka kobiety zostały otoczone przez siedemnastoosobową grupę mężczyzn. Zaczęli obrażać je na tle seksualnym, dotykać, a także próbowali je również całować. Działania szajki zauważył przejeżdżający w pobliżu rowerzysta. Podjechał do napastników i skutecznie odciągnął ich uwagę, umożliwiając obu kobietom ucieczkę.

Napadnięte spacerowiczki udały się bezpośrednio na komendę policji. Rozpoczęto od razu poszukiwania sprawców, co pozwoliło na ujęcie trzech osób. Aresztowani to 18-, 19- i 20-latkowie z Gambii. Przyjechali do Niemiec pomiędzy listopadem 2015 roku a lutym 2016 roku, podając się za uchodźców.

Dwóm z domniemanych sprawców odmówiono jednak azylu. Choć powinno oznaczać to deportację, obaj pozostali w RFN. Postępowanie azylowe trzeciego zboczeńca nadal się toczy. Cała trójka była już wcześniej notowana przez policję za drobne kradzieże. Po przeprowadzeniu przez funkcjonariuszy rutynowych działań mężczyzn wypuszczono na wolność. Pozostałych 14 imigrantów w ogóle nie ujęto.

Za: pch24.pl, źródło: jungefreiheit.de

KONIECZNIE ZOBACZ:

Imigranci atakują staruszkę w Szwecji! [WIDEO]

Niepełnosprawna dziewczyna na wózku grupowo zgwałcona w ośrodku dla uchodźców! Wszystkich zwolniono z aresztu!

Komentarze:

komentarzy

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here