Trump mianuje szefem wywiadu antyrosyjskiego senatora! - PrawicowyInternet.pl
środa, 3 czerwca, 2020

Trump mianuje szefem wywiadu antyrosyjskiego senatora!

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Stanowisko dyrektora Wywiadu Narodowego USA zostało obsadzone przez Daniela Coatesa, znanego między innymi z popierania sankcji nakładanych na Rosję.

“Dan Coats, były kongresmen, ambasador USA w Niemczech i senator ze stanu Indiana (skończył kadencje tydzień temu, nie ubiegając się o reelekcję), będzie pełnił funkcję Director of National Intelligence (podlega mu miedzy innymi dyrektor CIA). Do niedawna członek senackiej komisji ds. Wywiadu. Znany z antyrosyjskich poglądów (krytykował aneksję Krymu) za co nałożono na niego zakaz wjazdu na terytorium Rosji.

Prywatnie” żonaty, posiada trójkę dorosłych dzieci, Prezbiterianin, członek organizacji The Fellowship- skupiającej chrześcijańskich ustawodawców, przeciwnik małżeństw homoseksualnych, zaangażowany w ruch pro life i pomoc dla niepełnosprawnej młodzieży.” Coats zostanie oficjalnie szefem wywiadu po przegłosowaniu jego kandydatury przez Senat.

Za: narodowcy.net

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,155FaniLubię
17,874ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

To Prezydent Litwy modlący się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze...

0
"Dzisiaj modlę się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze myśli są z Prezydentem RP i jego Narodem! Nie pozwolimy na zakłamywanie historii . #NeverForget"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy