Tureccy imigranci w Niemczech: Islam stoi ponad prawem niemieckim!

2
47170

Prawie połowa etnicznych Turków mieszkających w Niemczech uważa islamskie nauczanie za ważniejsze niż przestrzeganie prawa – według najnowszych badań. Postrzegają islam jako „jedyną prawdziwą religię”. Co piąty ankietowany usprawiedliwia użycie przemocy, jeśli jest sprowokowana przez „Zachód”.

Badania przeprowadzone przez Uniwersytet w Münster – zatytułowane „Integracja i religia z punktu widzenia tureckich Niemców w Niemczech” – nakreśliły kilka głębokich podziałów w społeczeństwie niemieckim.

ZOBACZ: Komisja Europejska przyznaje, że zniesienie wiz dla Turcji zwiększy zagrożenie dla całej Europy

Aż 47% etnicznych Turków mieszkających w kraju, powiedziało, że dogmaty religijne są „ważniejsze” dla nich, niż przestrzeganie „prawa kraju, w którym mieszkamy”, zwłaszcza kiedy te dwa systemy się nie pokrywają. Co więcej, 32% z pytanych stwierdziło, że chcieliby żyć w społeczeństwie z czasów proroka Mahometa.

Za: dzienniknarodowy.pl

Komentarze:

komentarzy

2 COMMENTS

  1. Skoro im tam spieszno do czasow perofila proroka to moze trzeba im pomoc emigrowac do ich zasciankowego swiata i skonczyc wyzysk normalnych ludzi. Nikt im nie zabroni wrocic do swoich zwierzecych przyzwyczajen.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here