Tureccy imigranci w Niemczech: Islam stoi ponad prawem niemieckim! - PrawicowyInternet.pl
sobota, 11 lipca, 2020

Tureccy imigranci w Niemczech: Islam stoi ponad prawem niemieckim!

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Prawie połowa etnicznych Turków mieszkających w Niemczech uważa islamskie nauczanie za ważniejsze niż przestrzeganie prawa – według najnowszych badań. Postrzegają islam jako „jedyną prawdziwą religię”. Co piąty ankietowany usprawiedliwia użycie przemocy, jeśli jest sprowokowana przez „Zachód”.

Badania przeprowadzone przez Uniwersytet w Münster – zatytułowane „Integracja i religia z punktu widzenia tureckich Niemców w Niemczech” – nakreśliły kilka głębokich podziałów w społeczeństwie niemieckim.

ZOBACZ: Komisja Europejska przyznaje, że zniesienie wiz dla Turcji zwiększy zagrożenie dla całej Europy

Aż 47% etnicznych Turków mieszkających w kraju, powiedziało, że dogmaty religijne są „ważniejsze” dla nich, niż przestrzeganie „prawa kraju, w którym mieszkamy”, zwłaszcza kiedy te dwa systemy się nie pokrywają. Co więcej, 32% z pytanych stwierdziło, że chcieliby żyć w społeczeństwie z czasów proroka Mahometa.

Za: dzienniknarodowy.pl

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
134,742FaniLubię
18,065ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

Cała Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro opowiedziała się przeciwko aborcji!

1
Projekt "Zatrzymaj Aborcję"  usuwa z polskiego porządku prawnego przesłankę eugeniczną przy dopuszczalności aborcji. Możliwość przerywania ciąży, a precyzyjniej nazywając pozbawiania życia istoty ludzkiej przed...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy