w , , ,

#TweetWars 4 – Ataki nożem, jazda po pijaku, narkotyki czyli rodzina Lecha „Bolka” Wałęsy!

Historia rodziny Wałęsów to nie tylko zdrada milionów członków „Solidarności” przez Lecha Wałęsa, który już wcześniej jako TW „Bolek” sprzedawał swoich kolegów komunistycznym funkcjonariuszom a później przy dogadaniu się z komunistami firmował „grubą kreskę” i nie dopuścił do rozliczeń, dekomunizacji i który zablokował lustrację (tzw. „Nocna Zmiana”) firmowaną przez Korwina i rząd Jana Olszewskiego.

Wałęsa to człowiek symbol, dla mnie symbol zdrady.

Jeden z jego synów, Jarosław, podjął tradycję zdrady – dziś atakuje Polskę na arenie międzynarodowej będąc posłem Parlamentu Europejskiego i aktywnym politykiem Platformy Obywatelskiej.

Wnuczęta Wałęsy wybrały jeszcze inną drogę:
– Dominik W. ugodził nożem swoją dziewczynę, pobił kobietę, kierował samochodem pod wpływem alkoholu, rozbijał auta i wyzywał policjantów;
– Michał W. został zatrzymany na parkingu w centrum Sopotu z narkotymi;
– Bartłomiej W. miał zaatakował pałką szwedzkich turystów i ukraść im telefon a następnie pod lotniskiem im. Lecha Wałęsy zaatakować dwóch kilkunastoletnich licealistów (jednemu z nich wybił dwa zęby).
Taka to wesoła rodzinka…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Złe geny? Pobicie kobiety, jazda samochodem z 2,08 promila alkoholu we krwi, znieważanie policjantów. Wnuk Wałęsy bawi się w Gdańsku.

Robert Biedroń to najbardziej obrzydliwa wersja europejskiej lewicy uformowana w nażelowany produkt marketingowy dla lemingów.