"Tygodnik Powszechny" z ŻALEM informuje o śmierci KOMUNISTYCZNEGO MORDERCY! - PrawicowyInternet.pl
poniedziałek, 1 czerwca, 2020

“Tygodnik Powszechny” z ŻALEM informuje o śmierci KOMUNISTYCZNEGO MORDERCY!

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Księża patrioci to potoczne określenie dotyczące księży, wspierających władzę ludową i popierających zmiany zachodzące w Polsce Ludowej. Określenie „księża patrioci” wywodzi się od oficjalnej dewizy ruchu, która brzmiała: „niezłomna wierność Polsce Ludowej”. Innymi słowy, byli to podstawieni przez komunistów księża, który mieli za zadanie niszczyć Kościół Katolicki od środka. To skurwy*yństwo przetrwało do dnia dzisiejszego i objawia się między innymi w takich pismach jak “Tygodnik Powszechny”, który od lat bezpodstawnie mianuje się “katolickim pismem”.

Przypomnę, że całkiem niedawno to “katolickie pismo” wsparło “czarny protest” czyli chęć mordowania dzieci, więcej: “Katolicki” „Tygodnik Powszechny” na czarno. Twierdzi, że pełna ochrona życia popsuje polskie prawo.

Dzisiaj na Twitterze “katolickie pismo” opublikowało następującą informację:

Dla przypomnienia, Zygmunt Bauman dostał Krzyż Walecznych za udział w łapankach na „bandytów”, czyli żołnierzy podziemia niepodległościowego. Organizował napady na członków ich rodzin. Był stalinowcem, a nie zagubionym lewicowym intelektualistą czytającym Marksa i chcącym naprawiać rzeczywistość. On wiedział, że przyczynia się do mordowania ludzi. To stalinowski zbrodniarz – pisał profesor Bogdan Musiał, „Tygodnik Solidarność”,

Internauci jednoznacznie skomentowali wpis “Tygodnika Powszechnego”:

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,174FaniLubię
17,894ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

To Prezydent Litwy modlący się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze...

0
"Dzisiaj modlę się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze myśli są z Prezydentem RP i jego Narodem! Nie pozwolimy na zakłamywanie historii . #NeverForget"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy