“Tygodnik Powszechny” z ŻALEM informuje o śmierci KOMUNISTYCZNEGO MORDERCY!

1
10954

Księża patrioci to potoczne określenie dotyczące księży, wspierających władzę ludową i popierających zmiany zachodzące w Polsce Ludowej. Określenie „księża patrioci” wywodzi się od oficjalnej dewizy ruchu, która brzmiała: „niezłomna wierność Polsce Ludowej”. Innymi słowy, byli to podstawieni przez komunistów księża, który mieli za zadanie niszczyć Kościół Katolicki od środka. To skurwy*yństwo przetrwało do dnia dzisiejszego i objawia się między innymi w takich pismach jak “Tygodnik Powszechny”, który od lat bezpodstawnie mianuje się “katolickim pismem”.

Przypomnę, że całkiem niedawno to “katolickie pismo” wsparło “czarny protest” czyli chęć mordowania dzieci, więcej: “Katolicki” „Tygodnik Powszechny” na czarno. Twierdzi, że pełna ochrona życia popsuje polskie prawo.

Dzisiaj na Twitterze “katolickie pismo” opublikowało następującą informację:

Dla przypomnienia, Zygmunt Bauman dostał Krzyż Walecznych za udział w łapankach na „bandytów”, czyli żołnierzy podziemia niepodległościowego. Organizował napady na członków ich rodzin. Był stalinowcem, a nie zagubionym lewicowym intelektualistą czytającym Marksa i chcącym naprawiać rzeczywistość. On wiedział, że przyczynia się do mordowania ludzi. To stalinowski zbrodniarz – pisał profesor Bogdan Musiał, „Tygodnik Solidarność”,

Internauci jednoznacznie skomentowali wpis “Tygodnika Powszechnego”:

Komentarze:

komentarzy

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here