w ,

„Tygodnik Powszechny” z ŻALEM informuje o śmierci KOMUNISTYCZNEGO MORDERCY!

Księża patrioci to potoczne określenie dotyczące księży, wspierających władzę ludową i popierających zmiany zachodzące w Polsce Ludowej. Określenie „księża patrioci” wywodzi się od oficjalnej dewizy ruchu, która brzmiała: „niezłomna wierność Polsce Ludowej”. Innymi słowy, byli to podstawieni przez komunistów księża, który mieli za zadanie niszczyć Kościół Katolicki od środka. To skurwy*yństwo przetrwało do dnia dzisiejszego i objawia się między innymi w takich pismach jak „Tygodnik Powszechny”, który od lat bezpodstawnie mianuje się „katolickim pismem”.

Przypomnę, że całkiem niedawno to „katolickie pismo” wsparło „czarny protest” czyli chęć mordowania dzieci, więcej: „Katolicki” „Tygodnik Powszechny” na czarno. Twierdzi, że pełna ochrona życia popsuje polskie prawo.

Dzisiaj na Twitterze „katolickie pismo” opublikowało następującą informację:

Dla przypomnienia, Zygmunt Bauman dostał Krzyż Walecznych za udział w łapankach na „bandytów”, czyli żołnierzy podziemia niepodległościowego. Organizował napady na członków ich rodzin. Był stalinowcem, a nie zagubionym lewicowym intelektualistą czytającym Marksa i chcącym naprawiać rzeczywistość. On wiedział, że przyczynia się do mordowania ludzi. To stalinowski zbrodniarz – pisał profesor Bogdan Musiał, „Tygodnik Solidarność”,

Internauci jednoznacznie skomentowali wpis „Tygodnika Powszechnego”:

Jeden komentarz

Dodaj odpowiedź

Jeden ping

  1. Pingback:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Dlaczego morderca księdza – człowiek znany prokuraturze, Instytutowi Pamięci Narodowej i tajnym służbom – nigdy nie poniósł kary?

IPN i wojewoda chcą usunąć sowieckie wizerunki w Stargardzie. Samorząd stawia opór!