TYLKO rok więzienia za zabicie psa. Właściciel przywiązał go do torów! Popieracie surowsze kary dla takich zwyrodnialców? - PrawicowyInternet.pl
poniedziałek, 1 czerwca, 2020

TYLKO rok więzienia za zabicie psa. Właściciel przywiązał go do torów! Popieracie surowsze kary dla takich zwyrodnialców?

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Mężczyzna, który przywiązał psa do torów, ma spędzić rok w więzieniu. Taką karę za zabicie zwierzęcia ze szczególnym okrucieństwem wymierzył w piątek Sąd Rejonowy w Nidzicy. Psiak zginął rozjechany przez pociąg. Wyrok nie jest prawomocny.

44-letni Piotr K. odpowiadał za to, że w 21 listopada 2016 r., działając ze szczególnym okrucieństwem, zabił swojego dziesięcioletniego psa – Azora. Mężczyzna przywiązał psa sznurkiem do jednej z szyn torowiska w pobliżu miejscowości Żelazno, na terenie gminy Nidzica. Wiedział, że kursują tam pociągi. Skład uderzył w Azora i zwierzę zginęło na miejscu.

Jak podał rzecznik Sądu Okręgowego w Olsztynie Olgierd Dąbrowski-Żegalski, Piotr K. już w trakcie postępowania przygotowawczego przyznał się do przedstawionego mu zarzutu i złożył obszerne wyjaśnienia. Przesłuchany w charakterze podejrzanego przekonywał m.in., że pies zachorował, a on sam nie miał pieniędzy na jego leczenie czy uśpienie. W związku z tym uznał, że „skróci cierpienia” psa, wykorzystując do uśmiercenia go pociągi.

Za: TVP.info, PAP

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,175FaniLubię
17,892ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

To Prezydent Litwy modlący się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze...

0
"Dzisiaj modlę się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze myśli są z Prezydentem RP i jego Narodem! Nie pozwolimy na zakłamywanie historii . #NeverForget"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy