w , ,

Unia Europejska profanuje polskie barwy narodowe!

Wiadomym jest, że od czasu jak Polska przestała działać na smyczy unijnych watażków, podejście czołowych państw unijnych, diametralnie się względem naszego kraju zmieniło. Unijne władze pozwalają sobie na coraz więcej względem nas, zezwalając nawet na profanację polskich symboli państwowych.

Profanacja polskich symboli miała miejsce kilka dni temu, kiedy to lewaccy aktywiści wyświetlali nasze Godło w barwach tęczy. Dodatkowo wyświetlane byłī tam również napisy pełne oszczerstw względem Polski i Polaków. Za akcją profanacji stoi tzw. “Kampania Przeciw Homofobii”.

Kłamstwa wyświetlane na iluminacji dotyczyły między innymi “Stref wolnych od LGBT”, co jak wiadomo również jest wierutnym kłamstwem, ukształtowanym pod lewacką tezę braku tolerancji i łamania praw człowieka przez polskie prawo. Istnienie takowych strat było wspominane przez wiele czołowych postaci światowej polityki, min. Ursulę von der Leyen czy Joe Bidena. Przykro patrzeć na to, jak niedoinformowane są osoby aspirujące do wysokich stanowisk politycznych.

Do sprawy odnieśli się min. europosłowie PiS-u

Składamy interpelację dotyczącą profanacji polskich barw i symboli narodowych przez Komisję Europejską – przekazała europosłanka Jadwiga Wiśniewska.

Będziemy pytać komisarzy dlaczego powielają fałszywe informacje o Polsce i dlaczego poniewierają polskie godło – mówił Witold Waszczykowski.

Polskie Godło i barwy są chronione prawnie. Wpisanie Orła Białego w tęczowe godło, było jego profanacją w związku z czym wystosowana została w tej sprawę interpelacja.

W związku ze zdarzeniem, polscy europosłowie domagają się wyjaśnień w kwestii profanacji, kto zezwolił na tego typu happening, dlaczego KE powiela oszczerstwa względem Polski. Europosłowie żądają także przeprosin za to wydarzenie.

Trzeba postawić sprawę jasno. Nie ma przyzwolenia na tego typu zagrywki pod adresem niezależnych państw!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ładowanie…

0

Skrajnie antypolscy bojówkarze próbowali zakłócić marsz cieni!!! [WIDEO]

Dyskryminacja poglądów pro-life! Szok!