Upada kolejny salonowy "autorytet". Dariusz Michalczewski zatrzymany. Narkotyki i przemoc domowa - PrawicowyInternet.pl
czwartek, 2 lipca, 2020

Upada kolejny salonowy “autorytet”. Dariusz Michalczewski zatrzymany. Narkotyki i przemoc domowa

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Znany były bokser (obecnie kojarzony z walką “o prawa homoseksualistów”) Dariusz Michalczewski został zatrzymany w Gdańsku przez policję. Powodem jest posiadanie niedozwolonych substancji oraz przemoc domowa. 

Dariusz Michalczewski był mistrzem świata federacji WBO, WBA, IBF w kategorii półciężkiej oraz WBO w kategorii junior ciężkiej.

W 2014 roku poparł Kampanię Przeciw Homofobii i ich akcję „Ramię w ramię po równość” na rzecz wprowadzenia związków partnerskich w Polsce, adopcji dzieci przez pary homoseksualne i walki z homofobią.

Publicznie poparł kandydaturę Bronisława Komorowskiego przed wyborami prezydenckimi w 2015 roku.

Warto również przypomnieć jak bokser zwrócił się do posła PiS Dominika Tarczyńskiego: “Ten bydlak nie zna granic. Jak jest w takiej dobrej formie, to niech skoczy nie do pana Wałęsy, ale do mnie, faceta w sile wieku – zachęcał Michalczewski. Chętnie dam mu lekcję szacunku. Nie będę boksował go delikatnie, tylko tak mu wjebię jak kozie za obiery. Ten goguś z PiS nie ma prawa obrażać pana prezydenta i lepiej, żeby mnie nie spotkał na swojej drodze.”

Za: rmf24.pl, wmeritum.pl

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
134,770FaniLubię
18,041ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

[WYWIAD] Ksiądz, który ratuje życia!

2
Wywiad nagrany 13 kwietnia 2019 roku, przed szczecińskim Marszem dla Życia. 💬 Wywiad z ks. Tomaszem Kancelarczykiem, prowadzącym Fundację Małych Stópek pomagającą kobietom w trudnej...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy