w , ,

UPADLANIE POLAKÓW. Adolf Kudliński skazany na trzy lata za „nabycie broni”!

Wraz z 40 osobami z pobliskich wsi Adolf Kudliński został skazany za zakup oraz nielegalne posiadanie broni palnej. Otrzymał wyrok ponad 3 lat więzienia. Twierdził że wszyscy posiadali broń w celach samoobrony i szkoleniowych. W większości byli to starsi ludzie pamiętający jeszcze czasy II WŚ i jedynie chcący walczyć o ojczyznę w razie napaści.

W jego sprawie toczy się jeszcze postępowanie więc jest zmuszony zawiesić nagrywanie filmów na YouTube. Pisał też list do kancelarii Prezydenta RP w sprawie ułaskawienia, lecz otrzymał odpowiedz że Prezydent nie podjął żadnej decyzji.

Opis filmu: W świętokrzyskim, w kieleckich wioskach, żyją „leśne dziadki”, czyli ludzie, którzy nie rozbroili się od czasów II WŚ. Są stale gotowi do obrony swojej ziemi i ojczyzny. Ktoś na nich doniósł parę lat temu i policja zrobiła „kepisz” w całej wsi. Znaleźli broń u dziadków i zaczęły się represje. Skazali wszystkich na kary od 1 roku do 4 lat więzienia. Za posiadanie lub nabywanie broni(?). Pan nie czuje się winny, bo dlaczego policja nie ściga prawdziwych przestępców i dlaczego nie możemy się bronić…

Za: wykop.pl (madstock, Chateaubriand)

Kim jest Adolf Kudliński? Jest tzw. preppersem (osoby które przygotowują się na gorsze czasy (wojnę, klęski żywiołowe, katastrofy, nieszczęśliwe wypadki). Prywatnie nie znam człowieka ale oglądałem wiele jego filmów na YouTube (jego kanał subskrybuje ponad 25 tysięcy osób), na których pokazywał jak przetrwać w sytuacji zagrożenia wojną. Na jego filmach możemy zobaczyć między innymi: czym się leczyć kiedy zabraknie leków, jak przygotować i przechowywać jedzenie, jak sadzić własne owoce/warzywa.

Czy taki człowiek jest groźny? Czy taki człowiek może posiadać broń? Uważam, że każdy wolny Polak powinien móc posiadać w swoim domu wszelkie środki, które służą obronie własnej, w tym broń palną. Akcja policji polegająca na odebraniu emerytom broni, którą posiadają w swoich domach od wielu, wielu lat jest kolejnym przykładem upadlania Polaków przez biurokrację, sądownictwo i antypolskie prawo.

6 komentarzy

Dodaj odpowiedź
  1. Ten kraj to jedno bagno – trzeba zrobić z tymi skurwielami porządek'
    Sam byłem świadkiem jak prokurator jechał pod zakaz rowerem po pijanemu miałem okazje chama rozjechać.
    żauję że tego nie zrobiłem

  2. A tak na marginesie czy ten dziadek ma za sobą zasadniczą służbę wojskową i czy ma w książeczce wojskowej pieczątkę o takiej treści „UPOWAŻNIA DO NOSZENIA BERETU BORDO”????? jeśli nie to niech te swoje wypociny nagrywa w czarnym berecie bez orzełka i niech nie plami honoru żołnierzy wojsk desantowych

  3. adolf aka jutuber-mitoman ktory kiedys podawal sie w mediach za zaprawionego w bojach najemnika a dzis jest zakala srodowiska „preppersow” twierdzi ze zostal nieslusznie skazany za nielegalne posiadanie broni. przez 16 minut smuci do kamery o rzekomych tradycjach czy dziedziczeniu zamiast pokazac skan wyroku i jego uzasadnienie z ktorego wyjdzie ze jak zwykle robi gownoburze i pierdoli nie na temat. oczywiscie dalej podciera se dupe bordowym beretem i roznymi mundurami a skonczy sie to wszystko najpewniej jakimis zebractwami/zbiorkami na jego dlugi. skoro jest rzesza frajerow wierzacych w jego opowiesci czy „eliksiry mlodosci” lub „uzdrawiajaca moc piramidy” (wybudowal w ogrodzie swojej agroturystyki taki wynalazek i wlasnie tak go reklamuje) to jakis spryciula nie przegapi takiej okazji i musi zaczac ich doic.

    dziwnym zbiegiem okolicznosci wszystko to przypada w rocznice wydania mu odmownej decyzji w sprawie pozwolenia na bron. decyzji o ktorej tez kiedys smucil do kamerki zamiast po prostu pokazac jej skan z pelnym uzasadnieniem ( ͡º ͜ʖ͡º)

  4. Panie Turczyn…przestańcie ogłupiać Polaków. W obecnym reżimem pokojowo się nic nie załatwi.Beż siłowego obalenia obecnego reżimu nic nie wkuracie.A kopi PZSS(polskiego związku strzelectwa sportowego )nie chcemy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Michnik obudził się z ręką w nocniku – po 27 latach dostrzegł, że zasady wolnego rynku obowiązują także jego „Gazetę Wyborczą”

Sztokholm: imigranci atakują ochroniarzy na stacji metra! [WIDEO + napisy PL]