UWAGA! Anglicy zatrzymali ks. Jacka Międlara za "mowę nienawiści"!!! - PrawicowyInternet.pl
środa, 27 maja, 2020

UWAGA! Anglicy zatrzymali ks. Jacka Międlara za “mowę nienawiści”!!!

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Ksiądz Jacek Międlar został zatrzymany na lotnisku w Londynie przez Border Force pod zarzutem “mowy nienawiści”. Międlar miał w Anglii wygłosić kilka wykładów na temat właściwie pojmowanej wolności.

Ksiądz Jacek został zaproszony na wyspy przez organizacje polonijne oraz stowarzyszenia protestujące przeciwko dziwacznie pojmowanej poprawności politycznej, miał także wziąć udział w manifestacji przeciwko bezczynności policji wobec przestępstw, popełnianych przez muzułmańskich uchodźców.

Jak poinformował Piotr Szlachtowicz, redaktor portalu polonijnego “nowypolskishow”, były ksiądz został zatrzymany na lotnisku Stansted w Londynie przez straż graniczną ze względu na swoje przemówienie. Władze brytyjskie obawiają “ksenofobicznych treści”, jakie mogłoby zawierać.

O sprawie informuje również dziennikarz Wojciech Sumliński:

“Ksiądz Jacek Międlar zatrzymany na lotnisku w Londynie
Jak poinformował mnie Piotr Szlachtowicz z portalu „Nowy Polski Show” prosząc o rozpropagowanie poniższej informacji, dziś rano na lotnisku Stansted w Londynie został zatrzymany ksiądz Jacek Międlar. Ksiądz przyjechał do Wielkiej Brytanii na zaproszenie miejscowej polonii oraz brytyjskich organizacji protestujących przeciwko specyficznie pojmowanej „poprawności” polegającej na wyciszaniu i blokowaniu opinii publicznej dostępu do informacji o muzułmańskich gwałtach na brytyjskich dzieciach. Miał wygłosić wykłady poświęcone tematyce wolności i jej granic w kilku angielskich miastach, m.in. w okolicach Birmingham. Według informacji wstępnych ksiądz został zatrzymany przez Border Force pod zarzutem „mowy nienawiści”. Na razie nie ma informacji o toku dalszego, przyjętego przez brytyjskie władze, postępowania wobec księdza Jacka Międlara.
Z Birmingham – Wojciech Sumliński”

Za: P.Król – narodowcy.net, źródło: prawy.pl

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,226FaniLubię
17,873ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

Spurek w jednym chórze z Niemcami i Rosją: “Przekop Mierzei to...

0
"Przekop Mierzei to inwestycja całkowicie zbędna, kosztowna i przede wszystkim szkodliwa dla środowiska. Dlatego wspieram petycję aktywistów/tek, który żądają zaprzestania prac na tym terenie"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy