W 2005 r. jordański pisarz podawał szczegółowy plan islamistycznego podboju świata! ZOBACZ!

0
12356

W 2005 r. jordański dziennikarz Fouad Hussein opublikował książkę “Al-Zarqawi: The Second Generation of Al Qaeda” oparta na wywiadach z jednym z szefów Al-Kaidy. Opisał w nim metodę wprowadzenia islamskiego kalifatu w siedmiu prostych krokach.

Pierwsza faza jest znana jako “przebudzenie” – to już zostało przeprowadzone od 2000 do 2003 roku a dokładniej przed atakami terrorystycznymi z 11 września 2001 roku w Nowym Jorku i Waszyngtonie do upadku Bagdadu w roku 2003. Celem ataków było sprowokowanie Zachodu do wypowiedzenia wojny wyznawcom islamu, a tym samym “przebudzenia” muzułmanów. Stworzyło się w ten sposób wielowymiarowe pole bitwy na całym świecie.

WizjaIslamizmu

Druga faza “Otwarcie oczu ” trwała do 2006 r. to okres rozwijania się ruchu islamistycznego. Liczy on na rekrutację młodych mężczyzn w tym okresie. Irak ma stać się centrum dla wszystkich globalnych operacji, z “armii” utworzonej tam i zasad ustanowionych korzystać się będzie w innych krajach arabskich.

Trzecia faza jest opisana jako “Powstanie i staniecie na nogi” i ma się dziać od 2007 r. do 2010 r. Ma nastąpić atak na Syrię. Zwiększa się nacisk na operacje terrorystyczne w Turcji i Izraelu.

Czwarta faza trwać ma od 2010 r. do 2013 r. i nazywa sie “Uderzeniem w reżimy”. Działania będą miały na celu doprowadzenie do upadku znienawidzonych rządów w krajach arabskich. Gospodarka USA będzie atakowana za pomocą cyberterroryzmu. Celem stanie się też przemysł naftowy, tak by paraliżować kraje Zachodu.

Piąty etap (“Proklamacji kalifatu”) to punkt, w którym ma powstać państwo islamskie lub kalifat, zaplanowane między 2013 r. a 2016 r. Zachodnie wpływy w świecie islamskim będą obniżone a Izrael osłabiony.

Szósty etap czyli “Całkowita konfrontacja” począwszy od roku 2016 będzie prowokować “walki między wierzącymi i niewierzącymi”.

Siódmy etap “Ostatecznego zwycięstwa” ma zostać zakończony do 2020 r., gdy reszta świata będzie pobita przez “jeden i pół miliarda muzułmanów”. Za: dzienniknarodowy.pl

Komentarze:

komentarzy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here