w

Wielki szacunek dla Roberta Lewandowskiego. W sporcie osiągnął wszystko. Właśnie skończył studia, pomaga charytatywnie i nie wstydzi się swojej wiary,

Mecz Polska-Czarnogóra wygrał Franek. Chłopiec towarzyszył Robertowi Lewandowskiemu.

Piłkarskie spotkanie z Czarnogórą było szczególnie ważne dla małego Franka, który przy pełnym stadionie towarzyszył Robertowi Lewandowskiemu podczas wejścia na murawę. Franek porusza się na wózku inwalidzkim. – Robert Lewandowski jest idolem mojego syna, spotkanie z nim było jego marzeniem – stwierdziła matka chłopca.

Przed meczem Franek marzył o locie balonem, podróży do Chin i fotografowaniu pand. – Ale po spotkaniu z Robertem Lewandowskim powiedział, że wystarczy już mu tylko lot balonem, bo jest bardzo szczęśliwy – powiedziała matka Franka, Anna Trzęsowska.

Podkreśliła, że Franek bardzo denerwował się podczas uroczystości prezentacji drużyny na boisku, „ale Robert Lewandowski okazał się fajnym i skromnym człowiekiem, który pomógł chłopcu w pokonaniu stresu”.

Rodzice Franka napisali do Roberta Lewandowskiego list, na który piłkarz odpowiedział pozytywnie, a Polski Związek Piłki Nożnej uzyskał wszelkie niezbędne zgody, by Franek mógł towarzyszyć piłkarzowi.

– W liście napisałam, że jest idolem dla mojego syna, a jego marzeniem jest możliwość wyjścia na murawę. O chorobie synka dowiedział się dopiero na wspólnym spotkaniu w celu ustalenia szczegółów. Nie chciałam pisać o chorobie syna, żeby uniknąć sytuacji, w której podejmuje się decyzje być może ze względu na litość – powiedziała Anna Trzęsowska, matka Franka.

Robert Lewandowski obronił w Warszawie pracę licencjacką z wychowania fizycznego o specjalizacji trenersko-menedżerskiej Wyższej Szkoły Edukacji w Sporcie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Straszyli masowymi zwolnieniami! Nic takiego się nie stało a w ciągu 3 lat wynagrodzenia nauczycieli mają wzrosnąć o 15 proc.

Wandalizm, kradzieże, profanacje – codzienność islamizowanej-bezbożnej Francji