Włochy: Muzułmanie domagają się legalizacji wielożeństwa!

2
16821

– Poligamia musi stać się we Włoszech tak samo legalna jak jednopłciowe związki cywilne, na które państwo pozwoliło na początku tego roku. Nie ma sensownego powodu, by Włochy nie akceptowały małżeństw poligamicznych jeśli są osoby które wyrażają chęć ich zawarcia – ogłosił Hamza Piccardo, założyciel Związku Wspólnot i Organizacji Islamskich (Unia Społeczności i Organizacji Islamskich we Włoszech).

– Muzułmanie nie zgadzają się z homoseksualnymi związkami partnerskimi a mimo to muszą akceptować system, który pozwala na to. Poligamia powinna być takim samym prawem.

Oświadczenie Piccardo wywołało głębokie poruszenie we Włoszech, kraju w większości katolickim, który nadal pozostaje podzielony w kwestii związków partnerskich.

– Wieki walczono o prawa kobiet i nie można tego teraz zaprzepaścić. Posiadanie kilku żon nie ma nic wspólnego z prawami obywatelskimi – skomentowała Debora Serracchiani, wiceprzewodnicząca rządzącej Partii Demokratycznej (PD) w wywiadzie dla dziennika “Corriere della Sera”.

Za: http://www.dzienniknarodowy.pl/

Komentarze:

komentarzy

2 COMMENTS

  1. Homoseksualizm i poligamia to zboczenia równe sobie. Jeszcze małżeństwa ludzi ze zwierzętami oraz zoofilia i nekrofilia – jak równość to równość !!

  2. Może geje i lesbijki w końcu zrozumieją, że zostali chamsko i podstępnie wykorzystani przez liberało-lewactwo tylko po to, aby właśnie ich “prawa do związków i małżeństw jednopłciowych ” – dotąd ZAKAZANE w Europie, posłużyły jako grunt pod stworzenie zaplecza do takich akcji na rzecz islamizacji Europy?
    No bo czy nie jest logiczne: skoro wolno nagle legalizować wcześniej ZAKAZANE w Europie związki homoseksualne, to dlaczego nie pozwolić teraz muzułmanom zalegalizować coś, co wcale też już nie musi być zakazane?
    Do tego Niemcy w 2016 już zalegalizowali małżeństwa pedofilskie muzułmanów z dziewczynkami poniżej 14 lat! No bo skoro homoseksualiści mogą brać ślub, to dlaczego zabraniać tak ważnej TRADYCJI islamskiej?!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here