Włochy: Muzułmanie domagają się legalizacji wielożeństwa! - PrawicowyInternet.pl
poniedziałek, 13 lipca, 2020

Włochy: Muzułmanie domagają się legalizacji wielożeństwa!

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

– Poligamia musi stać się we Włoszech tak samo legalna jak jednopłciowe związki cywilne, na które państwo pozwoliło na początku tego roku. Nie ma sensownego powodu, by Włochy nie akceptowały małżeństw poligamicznych jeśli są osoby które wyrażają chęć ich zawarcia – ogłosił Hamza Piccardo, założyciel Związku Wspólnot i Organizacji Islamskich (Unia Społeczności i Organizacji Islamskich we Włoszech).

– Muzułmanie nie zgadzają się z homoseksualnymi związkami partnerskimi a mimo to muszą akceptować system, który pozwala na to. Poligamia powinna być takim samym prawem.

Oświadczenie Piccardo wywołało głębokie poruszenie we Włoszech, kraju w większości katolickim, który nadal pozostaje podzielony w kwestii związków partnerskich.

– Wieki walczono o prawa kobiet i nie można tego teraz zaprzepaścić. Posiadanie kilku żon nie ma nic wspólnego z prawami obywatelskimi – skomentowała Debora Serracchiani, wiceprzewodnicząca rządzącej Partii Demokratycznej (PD) w wywiadzie dla dziennika “Corriere della Sera”.

Za: http://www.dzienniknarodowy.pl/

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
134,596FaniLubię
18,046ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

Cała Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro opowiedziała się przeciwko aborcji!

1
Projekt "Zatrzymaj Aborcję"  usuwa z polskiego porządku prawnego przesłankę eugeniczną przy dopuszczalności aborcji. Możliwość przerywania ciąży, a precyzyjniej nazywając pozbawiania życia istoty ludzkiej przed...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy