Włochy notują rekordowy napływ imigrantów. Możliwości przyjmowania są już wyczerpane! - PrawicowyInternet.pl
piątek, 10 lipca, 2020

Włochy notują rekordowy napływ imigrantów. Możliwości przyjmowania są już wyczerpane!

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Sami nie damy rady. Koszary już nie wystarczają. Nasze możliwości przyjmowania imigrantów są już wyczerpane. W tym roku ich napływ pobił wszystkie rekordy, nawet ten z 2014 roku. Samych nieletnich bez rodziców napłynęło 20 tysięcy. W ciągu 9 miesięcy br. do Włoch dotarło aż 156 tys. imigrantów – alarmuje włoski minister spraw wewnętrznych, Angelino Alfano.

Statki wszelkich bander, wypełnione imigrantami, docierają codziennie do włoskich portów. Dwa dni temu przybyło nimi 4270 nielegalnych uchodźców do Sycylii i Calabrii. Tak jest codziennie.

Mimo tej inwazji i trudności z zakwaterowaniem imigrantów, rząd włoski nadal kieruje się obłędną ideą „otwartych drzwi”. Granice nie są zamknięte, a szefowie regionów dostali wytyczne, by zwiększyć wysiłki na rzecz znalezienia ośrodków dla imigrantów. Nowy plan przewiduje rozmieszczanie ich po całym terytorium kraju.

– Jest to polityka samobójcza, polegająca na chęci narzucenia wielkiej wymiany populacji wszystkim krajom europejskim przy nie tylko obojętnym, ale pochlebnym spojrzeniu Brukseli. To jest wstyd. Bruksela zdradziła pakt o rozlokowaniu imigrantów. Nasze sąsiednie kraje zamknęły granice, a my mamy trzymać wszystkich cudzoziemców, prawie w całości pochodzących z krajów afrykańskich, w których nie ma żadnych wojen – deklarował Paolo Grimoldi, deputowany Ligii Północnej.

Za: pch24.pl

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
134,817FaniLubię
18,074ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

Cała Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro opowiedziała się przeciwko aborcji!

1
Projekt "Zatrzymaj Aborcję"  usuwa z polskiego porządku prawnego przesłankę eugeniczną przy dopuszczalności aborcji. Możliwość przerywania ciąży, a precyzyjniej nazywając pozbawiania życia istoty ludzkiej przed...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy