Włochy: w Bolonii imigrant pobił Włocha krzycząc, że "jako muzułmanin, może robić to, na co ma ochotę" - PrawicowyInternet.pl
piątek, 5 czerwca, 2020

Włochy: w Bolonii imigrant pobił Włocha krzycząc, że “jako muzułmanin, może robić to, na co ma ochotę”

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

W Bolonii doszło do ataku na Włocha, który zwrócił uwagę muzułmaninowi, by ten nie rozpalał ogniska w parku. Został za to dotkliwie pobity. Jego oprawca krzyczał, że jako muzułmanin, może robić to, na co ma ochotę.

Otello Ciavatii podczas wieczornego spaceru po bolońskim parku, dostrzegł mężczyznę rozpalającego ognisko. Podszedł więc do niego i zwrócił uwagę, iż nie powinien tego robić, gdyż jest to zabronione prawem. Wtedy został brutalnie zaatakowany przez muzułmańskiego imigranta.

Okładając swoją ofiarę, imigrant wykrzykiwał w furii, że „jest synem Allaha, więc robi to, na co ma ochotę”.

Burmistrz Wenecji: strzelać do każdego, kto krzyknie Allahu Akbar!

Interweniował pobliski patrol policji. Nawet w trakcie zatrzymania muzułmanin lżył Otello Ciavatiego oraz niczym mantrę powtarzał, że będąc muzułmaninem ma większe prawa, niż chrześcijanie. Mężczyzna złożył doniesienie do prokuratury.

To nie odosobniony przypadek, gdy nielegalni imigranci terroryzują Włochów. W zeszłym tygodniu Półwyspem Apenińskim wstrząsnęła fala brutalnych gwałtów, w tym na Polce. Wobec niebywałej agresji muzułmańskich „uchodźców”, bezpośrednio wpływającej na zmniejszenie wpływów z turystyki, włoskie władze postanowiły ograniczyć napływ nielegalnych imigrantów. Są już tego pierwsze efekty – ponad 70 proc. mniejszy napływ względem sierpnia ub.r. Wystarczyło bowiem uszczelnić libijską granicę i zwiększyć kontrolę nad organizacjami wysyłający statki w „celu niesienia pomocy” imigrantom na Morzu Śródziemnym.

Za: pch24.pl, źródło: „Il Giornale”

Włoska mafia rozpoczęła walkę z islamizacją Europy? Liczba migrantów przybywająca przez morze do Włoch drastycznie spadła

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,130FaniLubię
17,914ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

[WYWIAD] Ksiądz, który ratuje życia!

2
Wywiad nagrany 13 kwietnia 2019 roku, przed szczecińskim Marszem dla Życia. 💬 Wywiad z ks. Tomaszem Kancelarczykiem, prowadzącym Fundację Małych Stópek pomagającą kobietom w trudnej...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy