w ,

„Wszyscy biali są rasistami!”

Schemat znany wszystkim. Lewackie środowiska od wielu lat jak mantrę powtarzają, że jedyny rasizm to rasizm biały, natomiast wszystkie inne odcienie skóry rasizmu jako “atakujący” nie znają.

Nie inaczej jest i tym razem, gdy mędrcy ruchu BLM, piewcy wolności i tolerancji mówią, że wszyscy biali są rasistami (mordowani szwedzcy aktywiści proemigranccy pewnie też za swój rasizm zostali zamordowani czy zgwałceni).

Słuchaj, wszyscy biali są rasistami. Nie używaj tego jednak jako dużego nagłówka nad tym artykułem. Tak właśnie jest. Jesteś częścią białego systemu i czerpiesz z tego korzyści. Nigdy tak naprawdę nie zrozumiesz w pełni, czym jest rasizm, ponieważ sam nigdy nie zostałeś z nim skonfrontowany. Ale musisz robić wszystko, co w twojej mocy, aby przełamać ten status quo – mówiła dla belgijskiego dziennika jedna z aktywistek BLM – Sabrine Ingabire.

Jako czarna kobieta nie umawiam się z białymi mężczyznami. Tak, biali mężczyźni są bardzo męczący – dodawała Ingabire.

Czy to nie jest aby przejaw rasizmu? Do sprawy odniosła się holenderska reporter – Kim Boon

To wspaniale, że Sabrine Ingabire woli nie-białych mężczyzn. Ale pomyśl przez chwilę, jakie zamieszanie powoduje takie stwierdzenie, gdyby Biała kobieta powiedziała „Nie umawiam się z czarnymi mężczyznami”. Prawdopodobnie sporo zamieszania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Chore! Niemiecka modelka zmienia rasę! [WIDEO]

Wałęsa znów przegrywa w sądzie! Tym razem z Dudą!