w ,

Wyciekły dane administratorów „Soku z Buraka”. To oni tworzą największy hejterski ściek w Polsce! Wśród nich senator PO!

Marcin Dobskiego (dawniej dziennikarz Polskiego Radia 24 i Wprost) opublikował listę, na której można zauważyć nazwiska osób, które miały zamieszczać treści na hejterskiej stronie Sok z Buraka. Wśród nich jest m.in. senator PO Marcin Bosacki, a także dziennikarze Przemysław Szubartowicz, Magdalena Jethon czy współpracujący z Małgorzatą Kidawą-Błońską Martin Micielski.

Działający od 2014 r. “Sok z Buraka” udostępnia głównie szerzące ”hejt” memy i linki do stron atakujących Prawo i Sprawiedliwość, takich jak koduj24.pl, crowdmedia.pl czy wiadomo.co (portal prowadzony przez Przemysława Szubartowicza). W październiku 2016 r. portal opublikował fake news, mówiący o tym, że Małgorzata Terlikowska i Małgorzata Wassermann miały w przeszłości dokonać aborcji. W czasie samorządowej kampanii wyborczej na Soku z Buraka ukazywały się płatne promocje szerzące kłamstwa o Patryku Jakim – było to oczywiste, nielegalne finansowanie kampanii wyborczej oraz publikowanie oszczerczych, nieprawdziwych informacji.

Po publikacji „Sieci” opisując kulisy działania „Soku z Buraka” Patryk Jaki złożył zawiadomienie do prokuratury o możliwości popełnienia przestępstwa polegającego na wykorzystaniu publicznych pieniędzy do „zorganizowanego hejtu”.

https://twitter.com/szachmad/status/1243483295981150208?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed&ref_url=https%3A%2F%2Fwpolityce.pl%2Fpolityka%2F493183-senator-po-szubartowicz-i-jethon-redagowali-sok-z-buraka

Sprawę komentuje Patryk Jaki: „Kadry TVP i Polskiego Radia z czasów PO lubią wypominać jak zła jest dziś TVP. Tymczasem sami tworzą największy ściek kłamstw i pomówień w Polsce. I twierdzą, że ze swoimi „doświadczeniami” odbudują „prestiż” mediów publicznych.”

Magdalena Jethon, Jarek Marciniak (KOD, kandydat KO do Sejmu), Marcin Bosacki (senator PO), Katarzyna Mortoń (autorka GW), Beata Kurek (pracownik Neumanna), Szubartowicz.
To redaktorzy największego ścieku internetowego, wylęgarni hejtu i chamstwa.
Warto zapamiętać i ręki nie podawać – pisze Dawid Wildstein.

Jeden komentarz

Dodaj odpowiedź

Jeden ping

  1. Pingback:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

W obliczu pandemii atakują Kościół! Zobacz jak Kościół pomaga w Polsce! WOŚP się nie umywa!

Czy senator Marcin Bosacki udostępniał swoje wpisy na Soku z Buraka? Hejterskie wpisy.