w ,

Wykopali rów politycznego dna! Budka, Gasiuk i Szczerba podważają wyniki wyborów prezydenckich!

Po orzeczeniu Sądu Najwyższego dot. stwierdzenie ważności wyborów prezydenckich i zwycięstwa Andrzeja Dudy, poseł Koalicji Obywatelskiej Michał Szczerba napisał na Twitterze, że “uchwała nowej Izby Kontroli Nadzwyczajnej i Spraw Publicznych umeblowanej w całości przez neo KRS, o wątpliwym statusie zasiadających tam sędziów, nie może być uznana za stanowisko Sądu Najwyższego”

„Po pseudodemokratycznych wyborach, uznanych za »ważne« przez pseudosędziów SN, będziemy mieli od czwartku pseudoprezydenta. PiS od 5 lat potęguje chaos prawny, którego na końcu sam stanie się ofiarą” – pisała na Twitterze Kamila Gasiuk-Pihowicz, posłanka KO.

Posłanka KO Kamila Gasiuk-Pihowicz zakwestionowała fakt uznania przez SN ważności wyborów prezydenckich, pisząc przy tym o „pseudosędziach” i „pseudoprezydencie”. Odpowiedział jej poseł PiS Sebastian Kaleta.

“Wybory prezydenckie nie były uczciwe. Naruszono zasadę równości angażując media publiczne i aparat państwa po stronie A. Dudy. Nie były powszechne – zabrano możliwość głosowania tysiącom osób przebywającym za granicą. A dziś #SN przeszedł nad tym do porządku dziennego. Wstyd” – napisał Borys Budka, lider Koalicji Obywatelskiej.

Ten jazgot opozycji ma miejsce tylko i wyłączenia dlatego, że PRZEGRALI WYBORY. 

– Kontestowanie ważności wyborów tylko w imię interesów partyjnych jest po prostu pogardą dla narodu polskiego – skomentował to prof. Przemysław Czarnek, konstytucjonalista, poseł Prawa i Sprawiedliwości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

SZOK!!! Dla BLM flaga konfederacka i flaga Norwegii to jedno i to samo!

Śp. Jan Szyszko został przez nich zaszczuty, teraz przemysł ekoterrorystów atakuje min. Wosia! Za zagraniczne pieniądze!