"Wynocha zdrajco!" niemiecki minister sprawiedliwości ucieka przed wściekłym tłumem! (WIDEO!) - PrawicowyInternet.pl
wtorek, 2 czerwca, 2020

“Wynocha zdrajco!” niemiecki minister sprawiedliwości ucieka przed wściekłym tłumem! (WIDEO!)

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Heiko Mass, niemiecki minister sprawiedliwości, nie mógł dokończyć swojego przemówienia w Święto Pracy 1 maja. Jego wypowiedź była zagłuszana przez tłum protestujących Niemców, wykrzykujących: “zdrajca!”, “lewacki szczur!”, “wynocha!”, “Jesteśmy narodem!”. Mass musiał ratować się ucieczką w obstawie ochroniarzy do swojego opancerzonego samochodu. 

Maas jest odpowiedzialny za poszerzanie cenzury w Internecie i ograniczenie swobody wypowiedzi Niemców na najważniejszy z punktu widzenia bezpieczeństwa ich kraju temat: nielegalnych, islamskich imigrantów. W czasie sprawowania przez niego urzędu ministra sprawiedliwości doszło do setek zatrzymań i procesów za tzw. “mowę nienawiści”, będącą w rzeczywistości jawnym ograniczeniem swobody do prezentowania własnych poglądów i przemyśleń. Jest to narzędzie propagandowe mające spacyfikować mieszkańców Europy i ułatwić wprowadzenie multikulturalizmu w Europie!

Heiko Mass, będący liderem Socjaldemokratycznej Partii Niemiec, zasłynął również stwierdzeniem, że Europa od zawsze była zbudowania z imigrantów a Niemcy aby odkupić swoje winy za drugą wojnę światową powinny przyjąć jak największą ich ilość. Czy można być większym kretynem? 

Niemcy muszą się obudzić z letargu i otrząsnąć z politycznej poprawności. To ich przywódczyni ściągnęła na Europę islamskich najeźdźców, gwałcących europejskie kobiety i dzieci! To oni powinni jak najszybciej zmienić władze swojej ojczyzny… dopóki jeszcze są w większości w swoim własnym kraju… 

https://www.youtube.com/watch?v=J9rvjdB-VRc

Warto jeszcze dodać, że i w naszym Sejmie powstał Parlamentarny Zespół ds. Przeciwdziałania Mowie Nienawiści i Ochrony Praw Człowieka, w którym prym wiodą wybitne intelektualistki, posłanki Nowoczesnej… Nie rozumiem dlaczego Prawo i Sprawiedliwość tego nie rozgoni w cholerę…

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,168FaniLubię
17,897ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

To Prezydent Litwy modlący się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze...

0
"Dzisiaj modlę się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze myśli są z Prezydentem RP i jego Narodem! Nie pozwolimy na zakłamywanie historii . #NeverForget"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy