Zamachów w Brukseli miało nie być! Terroryści szykowali się na EURO 2016!

1
5862

Grupa dżihadystów nie zamierzała atakować lotniska w belgijskiej stolicy, ich celem miały być letnie Mistrzostwa Europy w piłce nożnej we Francji! Informacje te pochodzą z francuskojęzycznej gazety Libération, która podaje, że Mohamed Abrini, terrorysta podejrzewany o udział w przygotowaniu listopadowych zamachów w Paryżu i Brukseli przyznał, że głównym celem ataków nie miała być Bruksela a EURO 2016 we Francji!

Ustalono, że seria obław i aresztowań w Brukseli, w tym schwytanie koordynatora listopadowych zamachów w Paryżu Salaha Abdeslama, popchnęła terrorystów do działania. Zamachowcy planowali bowiem uderzyć dużo boleśniej. Ich celem miało być piłkarskie święto, Euro 2016 i pierwszy mecz w Paryżu! Euro 2016 odbędzie się w dniach 10 czerwca – 10 lipca we Francji. Na inauguracji gospodarze zmierzą się z Rumunią na Stade de France. W Paryżu obędzie się też wielki finał.

W listopadzie 2015, w Paryżu i Saint-Denis we Francji doszło do serii ataków terrorystycznych, w których zginęło 137 osób, w tym 87 w Bataclan. Ponad 300 zostało rannych. Były to najkrwawsze ataki we Francji od czasu II wojny światowej i doprowadziły do pierwszego stanu wyjątkowego na terenie całego kraju od czasu wojny algierskiej w 1961

Źródło: www.liberation.fr/

Dla przypomnienia mecz Francja – Niemcy…

A tutaj reakcja "umiarkowanych", francuskich muzułmanów.
A tutaj reakcja “umiarkowanych”, francuskich muzułmanów.

Jak myślicie, czy podczas Euro 2016 będziemy świadkami upadku europejskiej cywilizacji? Czy zobaczymy Francję na kolanach, która boi się wpuszczać ludzi na stadiony? 

Komentarze:

komentarzy

1 COMMENT

  1. My myślimy, co będzie po rzuceniu okcydentu na kolana. Wybuch ultranacjonalizmu, czy kolejna rewolucja proletariatu? Głupi jest ten, kto myśli, że ze strony zachodniego społeczeństwa nie będzie żadnej reakcji. Gdzieś już tam pewnie lata drugi hitler, czy stalin

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here