w ,

Zbieramy dla Babci od bułek! Niech te Święta będą dla Niej wyjątkowe :-)

Świetna akcja! Ja się dorzucam i Was również zachęcam! O co chodzi? kilka dni temu pojawiło się w sieci następujące zdjęcie:

Oczywiście udostępniłem je na swojej tablicy na Facebooku bo chyba nic nie wkurza tak bardzo jak bezduszność administracji i tłamszenie Polaków przez źle funkcjonujące prawo, które nie karze przestępców-polityków odpowiedzialnych za wielomilionowe przekręty i korupcję a niszczy życia zwykłym Polakom próbującym związać koniec z końcem i jakoś żyć w tym chorym kraju.

Pani sprzedająca bułki w Warszawie została zatrzymana przez straż miejską i wlepiono jej mandat 200 PLN. Tak się rozpoczęła akcja internetowa, która ma polegać na pokazaniu (chociaż tej jednej osobie), że Polacy to nie bezduszna Straż Miejska a miliony ludzi o dobrym sercu.

Znaleźli się dobrzy ludzie, którzy chcą pomóc!

Na portalu zrzutka.pl pojawiła się akcja pomocy dla tej Pani! Na chwilę obecną zebrano już ponad 50.000 tysięcy złotych!

Opis: „Znaleźliśmy Babcię od bułek!!! Zaprosiłem p. Anne na kawę i ciastko, jest niezwykle ciepłą, sympatyczną i dowcipną osobą, ale niestety ten post nie będzie zabawny… Jak się okazało, pani Ania miała guza przy przysadce mózgowej, jest po chemioterapii i trepanacji czaszki. Od czasu operacji nie ma innej możliwości zarabiania pieniędzy, dlatego sprzedaje te bułki,zarabiając na tym grosze dziennie. Innego źródła dochodu nie ma, a renta jej nie przysługuje, bo jakiś goguś z komisji lekarskiej uznał, że jest zdolna do pracy. Miała operowaną głowę a nie nogę, więc nie kuleje i tyle…. Ma częste zawroty głowy i traci równowagę, nie ma szans na normalną pracę. Przez chorobę popadła w długi i grozi jej eksmisja. Wiem,że dla wielu może to brzmieć jak historia do naciagania ludzi, dlatego wrzucam zdjęcie na którym jestem, biorę za to odpowiedzialność. Pod spodem jest link pod którym zbieramy pieniądze aby Jej pomóc. Wrzucę tutaj zdjęcia z przekazania wszystkich zebranych pieniędzy.Zróbmy p. Ani Święta jakich nigdy nie zapomni :-)”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

USA: 5-letnia dziewczynka zgwałcona przez trójkę muzułmanów. Prokurator umorzył śledztwo z powodu „politycznej poprawności”.

Patryk Jaki i Liroy (Kukiz’15) totalnie zMASAKROWALI antypolskich KODziarzy