Zdecydowana deklaracja Donalda Trumpa: jestem pro-life. Sędziowie będą pro-life! - PrawicowyInternet.pl
środa, 15 lipca, 2020

Zdecydowana deklaracja Donalda Trumpa: jestem pro-life. Sędziowie będą pro-life!

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Donald Trump jeszcze podczas kampanii wyborczej wielokrotnie deklarował, że jest przeciwnikiem uśmiercania dzieci poczętych i że mianuje brakującego sędziego Sądu Najwyższego, który będzie przeciwnikiem aborcji. Ostatnio w programie „60 Minutes” stacji CBS potwierdził: – Jestem pro-life. Sędziowie będą pro life.

Dopytywany jednak przez prowadzącą Lesly Stahl, co faktycznie zrobi w celu ochrony dzieci poczętych, stwierdził, że uchylenie prawa aborcyjnego będzie niezwykle trudne i może upłynąć dużo czasu, zanim zapewni się pełną ochronę nienarodzonych.

Trump wielokrotnie potwierdzał, że jest za obroną życia dzieci poczętych i wyznaczy sędziów, którzy będą bronić prawa do życia dzieci poczętych. Mówił, że możliwe jest uchylenie orzeczenia SN Roe przeciw Wade, które zalegalizowało w latach 70. ub. wieku aborcję. Wówczas jednak same stany będą określać, czy chcą zabijać dzieci czy też nie. W związku z tym ważne dla niego jest wyznaczenie sędziów federalnych, którzy będą pro life. – Jest to bardzo ważne, bo sam jestem pro life i chcę, by sędziowie także byli pro life – mówił.

Prezydent elekt tłumaczył: – Zrobię kilka rzeczy. Jestem pro life (…) Jeśli kiedykolwiek uda się obalić orzeczenie legalizujące aborcję, to sprawa wróci do stanów. Długo indagowany w końcu przyznał, że Amerykę czeka bardzo długa batalia, by znieść aborcję. – Zrozumcie! Przed nami długa, nawet bardzo długa droga do przebycia – konstatował.

Źródło: cnsnews.com, AS

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
134,487FaniLubię
18,038ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

Cała Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro opowiedziała się przeciwko aborcji!

1
Projekt "Zatrzymaj Aborcję"  usuwa z polskiego porządku prawnego przesłankę eugeniczną przy dopuszczalności aborcji. Możliwość przerywania ciąży, a precyzyjniej nazywając pozbawiania życia istoty ludzkiej przed...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy