w

Ziemkiewicz do Staszewskiego: Ty łachmyto, bierzesz pieniądze z zagranicy za fabrykowanie oszczerstw i potwarzy na Ojczyznę

Fot. YouTube

Bart Staszewski zaatakował na Twitterze Janusza Kowalskiego, któremu postanowił wyliczyć, ile zarobił on pieniędzy. Na wpis odpowiedział Rafał Ziemkiewicz, który nazwał działacza LGBT “łachmytą, biorącym pieniądze za fabrykowanie oszczerstw i potwarzy na Polskę”. Dziennikarz podsumował, iż życzy sobie, aby w 2023 roku takie osoby były otaczane powszechnym ostracyzmem społecznym.

– Janusz Kowalski zarobił przez ostatnie lata w państwowych spółkach około 2 mln 453 tys. zł. Większość tej kwoty przypada na czas zasiadania w zarządzie PGNiG (prawie 2,2 mln zł). Dojna zmiana. Wstyd. – napisał Staszewski.

– Nawet jeśli tam nic nie pomógł, to i nie zaszkodził. A ty, łachmyto, bierzesz pieniądze z zagranicy za fabrykowanie oszczerstw i potwarzy na Ojczyznę. Życzę sobie w nowym roku doczekać czasów, gdy taka padlina będzie w życiu publicznym otaczana powszechnym ostracyzmem. – odpisał Ziemkiewicz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ładowanie…

0

Matecki o pedofilu z Platformy Obywatelskiej: Wiedzieli od roku – nie pisnęli ani słowem

Dziennikarz Gazety Wyborczej błagał Tarczyńskiego o życzenia noworoczne. Szybko tego pożałował [WIDEO]