w ,

Ziobro: „To się dzieje!” Trwa wojna z kulturą chrześcijańską, z Kościołem Katolickim i polskim duchem!

Minister Zbigniew Ziobro był gościem „Rozmów niedokończonych” na antenie TV Trwam. Prokurator Generalny odniósł się w ten sposób do ataków na warszawskie pomniki, w tym na figurę Jezusa Chrystusa.

Opublikowany przez Solidarna Polska Piątek, 31 lipca 2020

– To manifestacja zła, które kryje się za całą, wielką kampanią zmiany rozmaitych środków naszej kultury, kultury europejskiej, ale też polskiego ducha. To się dzieje. To jest jedna z akcji szeroko zakrojonego frontu, stąd mówienie o wojnie kultur nie jest przesadzone. Mamy do czynienia z zaplanowanym i zorganizowanym działaniem, które ma doprowadzić do tego, aby wartości, którym Polacy są wierni – które wyrastały z naszej wiekowej tradycji i były związane z chrześcijaństwem, z Kościołem katolickim, z rodziną, która też była ostoją wiary i polskości w czasach, kiedy nie było państwa na mapach – by to wszystko zniszczyć.

– Czynienie religii czy rodziny, gdzie krzewiona jest miłość, gdzie człowiek uczy się właściwych relacji międzyludzkich, szacunku, odpowiedzialnymi za przemoc, za zło, jest czymś tak fałszywym i zakłamanym, że tylko i wyłącznie zainfekowany ideologią umysł może tego rodzaju teorie kupować. My – Solidarna Polska – nie godzimy się na to, aby dalej tego rodzaju rozwiązania prawne funkcjonowały w naszym kraju i na to pozwalały. Środowiska anarchistyczne, środowiska aktywistów LGBT czy aktywistów homoseksualnych, które atakują pomniki i dopuszczają się znieważenia uczuć religijnych, dostają pieniądze bezpośrednio z Unii Europejskiej i za te pieniądze szkolą swoich bojówkarzy.

https://www.facebook.com/ZiobroPL/photos/a.1583819798303569/3436275323057998/?__cft__[0]=AZXGE5HJUo0rnpua_PmNQ4T5R0hdW_uUUD7lOC_UBrgy5MuxE5IU3sn8ySjf92odqODyHkF1rYtqmbS2Ba1VDfthFmuVtDspbkfHIgjbyETuuHa8VUYIo_jck3Uuo2pWzhzfTHNB-mfCJPfQJsvi4zf6fqsFpMi88xVk7f4ppAa-Yw&__tn__=%2CO%2CP-R

– Dlatego, że w Karcie wskazują na potrzebę ochrony i wsparcia dla rodziny, a jednocześnie wyraziły pogląd, że chcą chronić rodzinę przed ideologią LGBT. (…) Piętnuje ich, a jednocześnie słowem nie zająknęła się – jestem pewien, że już nie zająknie się – na temat kryminalnych czynów i aktów wandali, którzy spod znaku tęczowej flagi dopuszczają się do profanacji i przestępstw, bo według nich, to jest tolerancja. Kiedy środowiska LGBT dopuszczają się aktów zgorszenia, agresji w stosunku do ludzi, którzy mają inny pogląd, inne wartości, których oni nie podzielają – to jest tolerancja. Ale kiedy samorządy chcą chronić wartości, z których wyrastała tożsamość Polski – wtedy jest nietolerancja i to trzeba karać.

‼️ Chciałbym zwrócić uwagę, że tytułowa wojna cywilizacyjna to szeroki proces, na którego końcu jest Konwencja…

Opublikowany przez Solidarna Polska Czwartek, 30 lipca 2020

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Z cyklu „SZALEŃSTWA POPRAWNOŚCI”. „Jestem bardziej czarny, niż ty!” [WIDEO MOCNE]

WIDEO Jaki: „Trwa walka o zabicie cywilizacji zachodniej”