w ,

Ziobro: “To się dzieje!” Trwa wojna z kulturą chrześcijańską, z Kościołem Katolickim i polskim duchem!

Minister Zbigniew Ziobro był gościem „Rozmów niedokończonych” na antenie TV Trwam. Prokurator Generalny odniósł się w ten sposób do ataków na warszawskie pomniki, w tym na figurę Jezusa Chrystusa.

Opublikowany przez Solidarna Polska Piątek, 31 lipca 2020

– To manifestacja zła, które kryje się za całą, wielką kampanią zmiany rozmaitych środków naszej kultury, kultury europejskiej, ale też polskiego ducha. To się dzieje. To jest jedna z akcji szeroko zakrojonego frontu, stąd mówienie o wojnie kultur nie jest przesadzone. Mamy do czynienia z zaplanowanym i zorganizowanym działaniem, które ma doprowadzić do tego, aby wartości, którym Polacy są wierni – które wyrastały z naszej wiekowej tradycji i były związane z chrześcijaństwem, z Kościołem katolickim, z rodziną, która też była ostoją wiary i polskości w czasach, kiedy nie było państwa na mapach – by to wszystko zniszczyć.

– Czynienie religii czy rodziny, gdzie krzewiona jest miłość, gdzie człowiek uczy się właściwych relacji międzyludzkich, szacunku, odpowiedzialnymi za przemoc, za zło, jest czymś tak fałszywym i zakłamanym, że tylko i wyłącznie zainfekowany ideologią umysł może tego rodzaju teorie kupować. My – Solidarna Polska – nie godzimy się na to, aby dalej tego rodzaju rozwiązania prawne funkcjonowały w naszym kraju i na to pozwalały. Środowiska anarchistyczne, środowiska aktywistów LGBT czy aktywistów homoseksualnych, które atakują pomniki i dopuszczają się znieważenia uczuć religijnych, dostają pieniądze bezpośrednio z Unii Europejskiej i za te pieniądze szkolą swoich bojówkarzy.

https://www.facebook.com/ZiobroPL/photos/a.1583819798303569/3436275323057998/?__cft__[0]=AZXGE5HJUo0rnpua_PmNQ4T5R0hdW_uUUD7lOC_UBrgy5MuxE5IU3sn8ySjf92odqODyHkF1rYtqmbS2Ba1VDfthFmuVtDspbkfHIgjbyETuuHa8VUYIo_jck3Uuo2pWzhzfTHNB-mfCJPfQJsvi4zf6fqsFpMi88xVk7f4ppAa-Yw&__tn__=%2CO%2CP-R

– Dlatego, że w Karcie wskazują na potrzebę ochrony i wsparcia dla rodziny, a jednocześnie wyraziły pogląd, że chcą chronić rodzinę przed ideologią LGBT. (…) Piętnuje ich, a jednocześnie słowem nie zająknęła się – jestem pewien, że już nie zająknie się – na temat kryminalnych czynów i aktów wandali, którzy spod znaku tęczowej flagi dopuszczają się do profanacji i przestępstw, bo według nich, to jest tolerancja. Kiedy środowiska LGBT dopuszczają się aktów zgorszenia, agresji w stosunku do ludzi, którzy mają inny pogląd, inne wartości, których oni nie podzielają – to jest tolerancja. Ale kiedy samorządy chcą chronić wartości, z których wyrastała tożsamość Polski – wtedy jest nietolerancja i to trzeba karać.

‼️ Chciałbym zwrócić uwagę, że tytułowa wojna cywilizacyjna to szeroki proces, na którego końcu jest Konwencja…

Opublikowany przez Solidarna Polska Czwartek, 30 lipca 2020

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Z cyklu “SZALEŃSTWA POPRAWNOŚCI”. “Jestem bardziej czarny, niż ty!” [WIDEO MOCNE]

WIDEO Jaki: “Trwa walka o zabicie cywilizacji zachodniej”