Zmarło niemowlę zaatakowane przez imigrantów w okolicach Hamburga. - PrawicowyInternet.pl
niedziela, 31 maja, 2020

Zmarło niemowlę zaatakowane przez imigrantów w okolicach Hamburga.

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

29 stycznia W Hamburgu ojciec z niemowlęciem został zaatakowany nożem przez dwóch nieznanych obcokrajowców. Uciekając przed napastnikami wbiegł na zamarznięty staw i wpadł pod lód. Niestety załamał się pod nimi lód. Ojca z dzieckiem uratowali strażacy. Dziewczynka już nie oddychała. Udało się ją reanimować. Jej stan był jednak krytyczny. Dwa tygodnie po zdarzeniu dziewczynka zmarła w klinice uniwersyteckiej Hamburg-Eppendorf. Ojciec dziewczynki pomimo odniesienia ran kłutych podczas ataku przeżył. Rany miały być powierzchowne.

Jak dotąd nie udało się złapać przestępców. Mają to być dwaj mężczyźni o ciemnych włosach i karnacji w wieku ok. 30 lat. Mieli mówić w obcym języku, prawdopodobnie po arabsku. Niemieckie media spekulują, że byli to imigranci z Afryki Północnej lub Bliskiego Wschodu. Policja twierdzi, że są to “bezpodstawne spekulacje”.

Źródło: wPolityce.pl / Kresy.pl

Okolice Hamburga są jednym z głównych skupisk islamskich imigrantów w Niemczech, zwykli mieszkańcy na co dzień spotykają się z takimi scenami:

https://www.youtube.com/watch?v=FJ54wL9ls2s

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,181FaniLubię
17,885ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

To Prezydent Litwy modlący się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze...

0
"Dzisiaj modlę się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze myśli są z Prezydentem RP i jego Narodem! Nie pozwolimy na zakłamywanie historii . #NeverForget"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy