Znów wódka? Totalnie pijany Durczok rozbił auto, podrobił podpis żony na wekslu, teraz kolejny raz łamie prawo! Celebrytom wolno więcej? - PrawicowyInternet.pl
środa, 27 maja, 2020

Znów wódka? Totalnie pijany Durczok rozbił auto, podrobił podpis żony na wekslu, teraz kolejny raz łamie prawo! Celebrytom wolno więcej?

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Kamil Durczok kolejny raz łamie prawo, dlaczego nie siedzi w areszcie pomimo ciążących na nim zarzutów? Przypomnijmy najpierw kim jest Durczok: 

  1. W lutym 2015 artykuł w tygodniku „Wprost” pt. Ciemna strona Kamila Durczoka opowiada o apartamencie na warszawskim Mokotowie. W styczniu 2015 właściciel mieszkania, podczas próby uzyskania niezrealizowanych opłat za wynajem, zastał w nim Kamila Durczoka. Był zamknięty w apartamencie i nie chciał wpuścić właściciela. Kilka tygodni po opisanym wydarzeniu dziennikarze „Wprost” w mieszkaniu znaleźli biały proszek.
  2. We wcześniejszym artykule „Wprost” pt. Ukryta prawda poruszony został temat mobbingu i molestowania seksualnego „w jednej z dużych stacji telewizyjnych”, a internauci szybko powiązali ten tekst z osobą Durczoka. W związku z tym 13 lutego 2015 powołano w TVN komisję zbadania zarzutów dotyczących mobbingu i molestowania, mającą na celu zbadanie sprawy. Poza tym 17 lutego kontrolę w TVN rozpoczęła Państwowa Inspekcja Pracy.
  3. 26 lipca 2019 roku dziennikarz pod wpływem alkoholu spowodował kolizję na autostradzie A1 w okolicy Piotrkowa Trybunalskiego. Usłyszał w związku z tym zarzuty: prowadzenia samochodu w stanie nietrzeźwości oraz spowodowania niebezpieczeństwa katastrofy w ruchu lądowym, zagrożone łączną karą pozbawienia wolności do lat 12. Durczok przyznał się tylko do pierwszego zarzutu. Sąd nie przychylił się do wniosku prokuratury o jego tymczasowe aresztowanie, stosując w zamian dozór policyjny i zakaz opuszczania kraju. Miał 2,6 promila alkoholu we krwi.
  4. W 2019 roku Kamil Durczok przyznał się do tego, że podrobił podpis swojej byłej żony – Marianny Dufek – na wekslach i dokumentach, które były niezbędne, aby udzielono mu kredytu. Zarzut dotyczy podrobieniem weksla i dokumentów towarzyszących zabezpieczeniu kredytu hipotecznego na kwotę 3 mln zł. Sfałszowany weksel był wystawiony na sumę 2.035.729,30 franków szwajcarskich. Dziennikarz przyznał się również do sfałszowania innych dokumentów bankowych, w tym oświadczenia o podaniu się egzekucji bankowej.

Durczok powinien siedzieć w areszcie

W ramach walki z pandemią koronawirusa w Polsce wprowadzono m.in. przepis mówiący o zakazie wstępu do lasów. Zakaz postanowił złamać m.in. Kamil Durczok. Były dziennikarz TVN udał się pobiegać ze swoim psem do lasu, o czym poinformował na Twitterze. „A wy, matoły, nas łapcie. #durnezakazy”.

Facet, któremu grozi spędzenie w więzieniu wielu lat swojego życia dalej łamie przepisy prawa – gdyby nie był celebrytą na wyrok oczekiwałby w areszcie. Celebrytom wolno więcej – tak działa sędziokracja.

Podsumujmy;
1. Miał 2,6 promila alkoholu we krwi kiedy spowodował kolizję na autostradzie A1 (do 12 lat więzienia)
2. Fałszował podpisy na wekslach i innych dokumentach bankowych (do 25 lat więzienia).
 
A pan TVN-owski celebryta sobie biega po lesie zamiast siedzieć w areszcie. Sądownictwo.

“Aż dziwne, że Durczok razem z Kolonką, Lisem i Najsztubem nie założyli jeszcze Partii Upadłych Dziennikarzy” – komentuje jeden z internautów.

https://twitter.com/PrawaStronaa/status/1247962541818601474

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,206FaniLubię
17,878ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

Spurek w jednym chórze z Niemcami i Rosją: “Przekop Mierzei to...

0
"Przekop Mierzei to inwestycja całkowicie zbędna, kosztowna i przede wszystkim szkodliwa dla środowiska. Dlatego wspieram petycję aktywistów/tek, który żądają zaprzestania prac na tym terenie"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy