Zobacz jak platformiane władze Radomia chamsko potraktowały Pawła Kukiza! - PrawicowyInternet.pl
sobota, 30 maja, 2020

Zobacz jak platformiane władze Radomia chamsko potraktowały Pawła Kukiza!

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Paweł Kukiz, lider Kukiz’15 opisał na swoim profilu na Facebooku sytuacje, która go spotkała w Radomiu, podczas 40 Rocznicy Radomskiego Czerwca. Wpis przytaczam w całości:

“Jeszcze nie mogę ochłonac po meczu Polska-Szwajcaria :-) Ale może pisanie tego posta pozwoli mi powrócić na ziemię:-)

Otóz pisałem Wam wcześniej, że oglądanie meczu mogłem rozpocząć dopiero w 70 minucie bo wcześniej byłem w Radomiu. A w Radomiu dlatego, że dziś obchodziliśmy 40 Rocznicę Radomskiego Czerwca (1976-2016). Czym był Radomski Czerwiec dla Polski i Polaków powiedział w kapitalnym przemówieniu Prezydent Andrzej Duda:

Niestety, potraktowanie mnie przez radomski samorząd (który był głównym organizatorem Uroczystości) opanowany przez PO, pod przywództwem platformianego prezydenta Radosława Witkowskiego było skandaliczne…
Byłem jedynym z gości, który chyba jako jedyny (mimo wcześniejszego potwierdzenia udziału w Uroczystościach) nie posiadał wyznaczonego miejsca.
Kiedy tuż po wejściu zapytałem organizatorów, gdzie mam usiąść usłyszałem – “niech pan sobie poszuka miejsca”. Odpowiedziałem, ze wszystkie są opisane i nigdzie nie widze ani swojego nazwiska ani miejsca dla przedstawiciela Klubu Parlamentarnego KUKIZ’15.
Powiedziano mi, żebym usiadł tam, gdzie zarezerwowano miejscówki dla posłów PiS :-). Na moją uwagę, iż nie jestem posłem PiS tylko przewodniczącym Klubu KUKIZ’15 i oprócz samego Klubu reprezentuje również wyborców organizatorzy…. długopisem napisali na kartce “Kukiz” i przylepili ją do jednego z krzeseł pomiedzy parlamenarzystami PiS :-) :-) :-)
Powiedziałem, że w takim razie stane sobie z boku, bo to nie jest mój Klub.
Wówczas pojawił się (na szczęście) jeden z uczestników Radomskiego Czerwca i usiadłem pomiedzy nimi. – Prawdziwymi Bohaterami – za co chciałbym Im teraz bardzo serdecznie podziękowac.
To nie koniec. Wczesniej zabrano mi wiazanke, którą zamierzałem złozyć pod pomnikiem Radomskiego Czerwca i obiecano, że zostanę poinformowany kiedy oficjalnie będę mógł ja złozyć pod Pomnikiem.
Gdy rozpoczeła sie ceremonia składania wieńców nikt do mnie nie podszedł z informacją, ktory jestem w kolejnosci oddania hołdu. Zacząłem sam jej szukać. Bezskutecznie. Potem dowiedziałem sie, że została złozona ale bez mojego udziału :-)


Platformiany prezydent, Radosław Witkowski, zadbal o to by jego platformiana kolezanka, pani Kopacz miała honorowe, centralne miejsce. Nota bene – kolezanka nie dotrwała do końca trzygodzinnej celebracji w lpotwornym upale i wyszła już w trakcie Mszy.


Gdybyscie kiedykolwiek, Radomianie, potrzebowali pomocy przy rozpisaniu referendum w sprawie odwołania platformianych bufonów i arogantów z władz Waszego Miasta to służę bezinteresowną pomocą. Tak, dla zasady. Precz z komuną!”

Mój komentarz: Paweł Kukiz jest przewodniczącym Klubu Parlamentarnego KUKIZ’15, trzeciego największego klubu w polskim parlamencie – to co zrobiły władze Radomia zasługuje na zdecydowaną krytykę i powinny oficjalnie przeprosić Kukiza!

A tutaj post:

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,184FaniLubię
17,886ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

To Prezydent Litwy modlący się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze...

0
"Dzisiaj modlę się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze myśli są z Prezydentem RP i jego Narodem! Nie pozwolimy na zakłamywanie historii . #NeverForget"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy