w ,

Zobacz jak platformiane władze Radomia chamsko potraktowały Pawła Kukiza!

Paweł Kukiz, lider Kukiz’15 opisał na swoim profilu na Facebooku sytuacje, która go spotkała w Radomiu, podczas 40 Rocznicy Radomskiego Czerwca. Wpis przytaczam w całości:

„Jeszcze nie mogę ochłonac po meczu Polska-Szwajcaria :-) Ale może pisanie tego posta pozwoli mi powrócić na ziemię:-)

Otóz pisałem Wam wcześniej, że oglądanie meczu mogłem rozpocząć dopiero w 70 minucie bo wcześniej byłem w Radomiu. A w Radomiu dlatego, że dziś obchodziliśmy 40 Rocznicę Radomskiego Czerwca (1976-2016). Czym był Radomski Czerwiec dla Polski i Polaków powiedział w kapitalnym przemówieniu Prezydent Andrzej Duda:

Niestety, potraktowanie mnie przez radomski samorząd (który był głównym organizatorem Uroczystości) opanowany przez PO, pod przywództwem platformianego prezydenta Radosława Witkowskiego było skandaliczne…
Byłem jedynym z gości, który chyba jako jedyny (mimo wcześniejszego potwierdzenia udziału w Uroczystościach) nie posiadał wyznaczonego miejsca.
Kiedy tuż po wejściu zapytałem organizatorów, gdzie mam usiąść usłyszałem – „niech pan sobie poszuka miejsca”. Odpowiedziałem, ze wszystkie są opisane i nigdzie nie widze ani swojego nazwiska ani miejsca dla przedstawiciela Klubu Parlamentarnego KUKIZ’15.
Powiedziano mi, żebym usiadł tam, gdzie zarezerwowano miejscówki dla posłów PiS :-). Na moją uwagę, iż nie jestem posłem PiS tylko przewodniczącym Klubu KUKIZ’15 i oprócz samego Klubu reprezentuje również wyborców organizatorzy…. długopisem napisali na kartce „Kukiz” i przylepili ją do jednego z krzeseł pomiedzy parlamenarzystami PiS :-) :-) :-)
Powiedziałem, że w takim razie stane sobie z boku, bo to nie jest mój Klub.
Wówczas pojawił się (na szczęście) jeden z uczestników Radomskiego Czerwca i usiadłem pomiedzy nimi. – Prawdziwymi Bohaterami – za co chciałbym Im teraz bardzo serdecznie podziękowac.
To nie koniec. Wczesniej zabrano mi wiazanke, którą zamierzałem złozyć pod pomnikiem Radomskiego Czerwca i obiecano, że zostanę poinformowany kiedy oficjalnie będę mógł ja złozyć pod Pomnikiem.
Gdy rozpoczeła sie ceremonia składania wieńców nikt do mnie nie podszedł z informacją, ktory jestem w kolejnosci oddania hołdu. Zacząłem sam jej szukać. Bezskutecznie. Potem dowiedziałem sie, że została złozona ale bez mojego udziału :-)


Platformiany prezydent, Radosław Witkowski, zadbal o to by jego platformiana kolezanka, pani Kopacz miała honorowe, centralne miejsce. Nota bene – kolezanka nie dotrwała do końca trzygodzinnej celebracji w lpotwornym upale i wyszła już w trakcie Mszy.


Gdybyscie kiedykolwiek, Radomianie, potrzebowali pomocy przy rozpisaniu referendum w sprawie odwołania platformianych bufonów i arogantów z władz Waszego Miasta to służę bezinteresowną pomocą. Tak, dla zasady. Precz z komuną!”

Mój komentarz: Paweł Kukiz jest przewodniczącym Klubu Parlamentarnego KUKIZ’15, trzeciego największego klubu w polskim parlamencie – to co zrobiły władze Radomia zasługuje na zdecydowaną krytykę i powinny oficjalnie przeprosić Kukiza!

A tutaj post:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

WSPANIAŁE przemówienie Andrzeja Dudy w 40. rocznicę wydarzeń radomskich 1976 r.

Oświadczenie Przemysława Wiplera ws. wyroku skazującego go za naruszenie nietykalności policjanta