w ,

Życzenia Prezydenta Andrzeja Dudy z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka

Dla wszystkich, którzy zapomnieli, 21 stycznia obchodzimy Dzień Babci zaś 22 stycznia Dzień Dziadka. Jeśli jeszcze nie złożyliście życzeń, to migiem po kwiaty! Prezydent Andrzej Duda już to zrobił :) 

Szanowni Państwo!

Z okazji Dnia Babci oraz Dnia Dziadka chcielibyśmy złożyć Państwu najserdeczniejsze życzenia. W tym wyjątkowym dniu każdej Babci i każdemu Dziadkowi, wszystkim, którzy doczekali się wnucząt, chcemy życzyć, aby mieli Państwo z nich wiele pociechy na co dzień. Chcielibyśmy, aby czuli Państwo miłość, wdzięczność i serdeczność swoich wnuczek i wnuków. Aby z tych uczuć brała się pewność, że są Państwo potrzebni i bliscy swoim rodzinom. Mądrość i doświadczenie Babć oraz Dziadków są przecież bezcennym darem przekazywanym kolejnym pokoleniom.

Drodzy Państwo!

Wiemy, z jakim oddaniem uczestniczą Państwo w wychowaniu najmłodszych latorośli. Wiemy też, jak wiele znaczą dla Państwa ich uśmiechy, ciepło i ufność. Mamy nadzieję, że najbliższe dni będą okazją do spotkań w rodzinnym gronie i że przyniosą one Państwu wiele radości.

Zechcą Państwo przyjąć życzenia dobrego zdrowia i wszelkiej pomyślności, pogody ducha oraz wiele szczęścia w Państwa domach i rodzinach.

Andrzej Duda
Agata Kornhauser-Duda

dudazyczenia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Łzy Petru i banksterów. Andrzej Duda podpisał ustawę wprowadzającą podatek bankowy.

CAŁA debata o Polsce w Parlamencie Europejskim (WIDEO!)